2. E-kitap yayında

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

ercan kardeşim çok sağol allah razı olsun bu kadar insanın duasını aldın inşallah bizlere vesile olursun kazanmamaız için:) gerçekten çok güzel bir çalışma emeği geçen herkese çok teşekkürler:) aman arabaya olsun olan o geri gelir. rabbim bir daha yaşatmasın inşallah:)tekrar tekrar geçmiş olsun:)

ercan ersagu arkadaşım çok teşekkürler iki kitapta harika görünüyor...inşallah bu iyiliğinin karşılığını alırsın..

Büyük geçmiş olsun umarım ciddi birşeyiniz yoktur... Bu yapmış olduğunuz çalışmayla çok dualar aldınız alıyorsunuz, Emeği geçen herkese çok teşekkürler...

Kimyaci

Yeni Üye

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

Yukarıdaki linke tıklarsan indirme işlemi başlar.

uzunca bir süreç bekledik ilanı. sonra ilan verildi. komisyon komisyon araştırdık, ikilemlere girdik. acaba sıralamaya girermiyim diye. sonra sıralamaya girdik. boy kiloya girdik. en son mülakat kaldı. DEĞERLİ KARDEŞLERİM. son virajı da hayırlısıyla döndük. mülakat göründü. hazırlamış olduğumuz 1. ve 2. forumcip ekitaplar da gerekli bilgiler mevcut. pdf leri arkalı önlü çıktı alırsak kitapçık haline geliyor. o şekilde tasarlandı. ve eminim bu iki kitapçığı, psikolog arkadaşımızın belirttiği tekniklerle okuyarak anlarsak, mülakatta bülbül gibi şakırız. son 4 gün. 2 günde bir kitap bitirmemiz lazım. ha gayret. Allah emeklerimizi karşılıksız bırakmasın ve herkesi isteğine nail eylesin. BEN KAZANSAM DA KAZANMASAM DA BURDAYIM. ARTIK BU AİLENİN BİR ÜYESİYİM. Forumcip ailesi gün geçtikçe büyüyor. kardeşleme kültürü içerisinde, yüreğimizde kötülük olmaksızın bu ailenin üyesi olmak ayrıcalıktır. iyi ki varsın forumcip...Teşekkürler.

bu kitap için araştırma yaparken ilk önce 2 defa elenişim aklıma geldi. üyelerimizde benim gibi olsun istemedim. elimden geldiğince tüm bilgileri paylaşmaya çalıştım. arşivlerimi ortaya döktüm. inşallah buradan bir çok üyemizin kazanmasını istiyorum. ben kazansamda kaybetsemde hep buradayım. aklınıza takılan bir konu olursa irtibat bilgim var bana ulaşırsınız. sözlü mülakatta herkese başarılar

allah razı olsun kardesım allah kımsenın emeğini boşa çıkarmaz. sızın nıyetınız hayır ben göruyorum kı bu meslege gırersenız ıkm ıcın çok faydanız dokunacak ınsallah olur duam sızlerle ozellıkle sessızdevrım, ercan kardesım ve beyza bu arkadaslar forumdan tanıdıklarım ısımlerınıze dua edıyorum ınsallah basarılı oluruz.

sessizdevrim: cezaevi türleri arasında YARI AÇIK cezaevi yok???
yarı açık cezaevi : cezaevi tipleri arasında mı sayılıyor ?

saydams

Yeni Üye
Öncelikle geçmiş olsun aradaşım
Çok güzel bir kitap hazırlamışsın eline sağlık
Hemen baştan sona bi göz gezdirdim
sonlara doğru özeçmiin önemi vurguanmış
bende anında süper bir özgeçiş haırladım kendime

merak ettiiğimm konu herkese muhakkak özgeçmişi sorulurmu
veya kendini tanıt deyip söz bize verilirmi
yoksa direkt birkaç soru sorulup şutlanırmı
Cevaplarınızı bekliyorum benim için çok önemli

Durum