ZAYIFLAMAK

hocam bu işlerin peşinde düşmeyin, inanmayın, en guzelı yurumek ve gunden 3 ogun degıl az az 6 ogun yemektır.

hocam gencler için sıkıntı yok ama bıraz yaslı ve kılolu olursanız gucten düşüp hareketsız kalıyorsunuz eger kullanna varsa düşüncelerı almak önmli olcaktr.

hocam senın yasın kac bılmıyorum :) lakin iş yerımdekı ıkı arkadasım 15 er kılo verdıler 3 ayda. bu dedıgım sekılde. yaslarıda 35+ ;)

Arkadaşlar ben Zero Size diye bir hap var onu kullandım içinde 53 tane kapsül vardı ben 23 tanesini kullandım 90 kiloydum 81 kiloya düştüm bir ay içinde hiç de zorlanmadım ve şükürler olsun bi yan etkisi olmadı bu zamana kadar hep karşıydım haplara ama sınav yaklaşmıştı yapacak hiç bişey yoktu iş yerinde devamlı lokantadan yemekler felan birde bilgisayar başındaydı işimiz hiç hareket etmeden durmaktan zayıflama imkanım yoktu bu hapıda projesini çizdiğim ankara kızılay avm de bir dükkanda adamla baya samimiyi ondan aldım dedim bak bi zararı olursa karışmam felan adam yemin etti allah razı olsun inanın ben 1 kutu aldıktan sonra benim zayıfladığımı görenler öncelikle kendi ablam 1 kutu halamın kızı ve oğlu 2 kutu 2 tane ikm arkadaşım felan baya alan oldu :D adam zengin oldu sayemde :D ama 65 lira olan hapı 45 liraya aldım hepsine adam kırmadı beni isteyen olursa ankarada oturanlara yardımcı olabilirim kızılay avmde bir telefonumuz yeter.

Kardeş onu bilmiyorum ama sana 3-4 kilo yeterse nestle nesfit önenirim ben 14 gün kullandım 2 kilo kadar verdim

akşam 8den sonra yoğurt veya meyve harici birşey yememelisin, çünkü o saatlerden sonra insan vücudunda sindirim tamamiyle duruyor. Tercihen Düzenli fakat düzenli yapamıyorsan bile haftada 2-3 gün en az 1 saatlik yürüyüş yahut spor(özellikle yüzme) ... Yediklerine dikkat etmek kilo verme konusunda çok önemli, öğle yemeğinde yediğin çok önemli değil ama akşam yemeği çok önemli, ben yaklaşık 93 kiloydum bu sayede 88e kadar düştüm en önemlisi göbekten kurtuldum :))

zaten kilo göbekte conqa katılıyorum akşamları hiç yemek yeme meyve veya yoğurt ye ben spor da yapmadım yapaydım felaket kilo verirdim ama sadece iş yerinde günlük 15 dakika felan basket oynadım kesin onun bile faydası vardır

kullanan arkadslar varsa iletişime geçecegım en kısa zamanda mesajla zayıflamak cok onmelı sukur ben ıyı durumdaym ama arkdaslarmın ıhtıyacı var :)

Yukarı Alt