Yeni üniforma tişörtleri

Arkadaşlar üniformalarımızın tshirtlerinin rengi değişecek bildiğiniz gibi.
Bizim kurumumuzda dikiliyor tshirtler.
Açık mavi, eski gömleklerin mavisi, siyah, lacivert, gri, saks mavisi tshirtler dikildi örnek olarak.
Tshirtleri ben ve bir bayan ikm arkadaşım giydik ve fotograflar çekildi. Sanıyorum birkaç gün içinde fotograflar CTE ' nin sitesinde paylaşılıp sizlerin beğenisine sunulacak. Anket sonucunda en çok kabul gören renk seçilecek.

Bilginize ;)

Eski gömleklerin renkleri ve biraz daha koyusu var onlar çok güzel ;) Birkaç gün içinde CTE yayınlar fotoları ;)

ikm1

Yeni Üye
isbr,
yeni tasarlanan tişörtlerin fotolarını mümkünse paylaşabilir misin? teşekkürler. *tup*

Arkadaşlar 6 farklı renkte tshirt ile çekim yapıldı. Kesin olmamakla birlikte aldığım bilgiye göre eski gömlek mavisi yazlık, lacivert ise kışlık olarak kullanılacak.

Ben yine de sizlerin görmesi açısından diğer tshirtlerin resimlerini de koyuyorum.

Bu yazlık olarak kullanılacak olan açık mavi.

Bu da yazlık olarak kullanılabilir.

Kışlık olarak kullanılacak olan lacivert.

Diğer renkler

Siyah

Gri

Saks Mavi

Sizin düşünceleriniz nelerdir ???

Resimlere bakıldığında benzese söylediğiniz renkler en güzeli ama pantolonların hiç rahat dehil

Çekimde giydiğimiz sivitler şuanda giydiklerimizle aynı kumaştan. Ama kumaşlarda da bir değişim olabilir belki. O bakanlığa kalmış. Bana kalırsa kışlıkların kumaşı da yazlıklar gibi lacoste kumaştan olmalı. daha güzel duruyor.

ikm1

Yeni Üye
isbr,
teşekkürler.benim düşüncem gri ve saks mavisi hariç diğer renkler güzel.tabi kalite ve dikim önemli bu noktada inşallah kalite artmıştır. yazlık olarak koyu mavi yada lacivert, kışlık ise siyah tercih edilebilir.bir şey daha sormak istiyorum tişörtlerin sırt kısmında infaz koruma ibaresi olacak mı.bir de bu yeni tişörtler bu yaza yetişecek mi acaba? tekrar teşekkür ederim.

Standartları bakanlık belirliyor. Kumaş kalitesi, renk, tasarım v.b . Şuanda sırt kısmında ikm ibaresi olacağına dair bir şey söylemediler. Ama sanıyorum olmaz. Yaza yetişme konusu da biraz zor bence. Mesela kış bitti sinop kışlık pantolonları yeni gönderdi bize. Sayı çok, dikim yapılan ise tek bir merkez var. Ama hızlı çalışıyorlar. İnşallah yetişir.

ikm1

Yeni Üye
tişörtlerin sırt kısmında ve pantolonların yan cep kapaklarında infaz koruma ibaresi yazsa ve bir de sol kolda türk bayrağı olursa çok güzel olacaktır.kalitenin de artmasını da istiyoruz tabi ki.inşallah bu yaza yetişir.bu arada cte tarafından ne zaman anket yapılacak bilgin var mı?hayırlısı olsun.tekrar teşekkür ederim.iyi günler.*tup*

:) ilk once kalitesi artsın: ) rengi soldu pantolonların resmen gri olacak yakında... tişörtler desen ki deme bence yakası tipi rengi :)

ikm1

Yeni Üye
arkadaşlar tişörtlerin rengi eski üniformaların rengi yani açık mavi (yazlık) ve lacivert ( kışlık) olarak belirlendiği söyleniyor.tişörtlerin kalitesi konusunda genel müdürlük üniversiteler ile ortak çalışma yapmış. bu arada botlar konusunda da yazlık botların ortapedik ve daha fazla hava alabilmesi için fileli kısmlarının daha fazla olacağı söyleniyor.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
bizim turkuaz yazlıklar 2 adet giyiyoruz şuan yeni renkte olanlar gelmedi

siz daha yazlık almadınız mı?

bizler yeni öğrenciliği bitirdik 2000 öğrenciden hiçbirisi yazlıklarını almadı kışlıklarla duruyoruz sıcaktan kavruluyoruz anlatmama gerek yok

Yukarı Alt