YENİ İKM ÜNİFORMALARI

kumaş çevik kuvvet pantolonu şeklinde güzel ben begendim kumaş nasıl diye sorarsan yazlık pantolon bildigin naylon kışlıklarda söz gelimi derler yA kart tavuk gibi öyle işte:)). bedenler hiç olmuyo 38 giyen bir bayan 42 beden oldu:)

biz kıyafetler kötü demiyoruz kullanılan malzeme çok kötü yoksa bende kıyafeti çok begendim tam istedigim gibi:)

biz kıyafetler kötü demiyoruz kullanılan malzeme çok kötü yoksa bende kıyafeti çok begendim tam istedigim gibi:)

evet model guzel dusunulmus kullanılan malzeme kalıtesız sorun burda....

personel bakımından bizim adalet bakanlığı kadar pasif bir bakanlık görmedim. özlük haklarımız , kıyafetlerimiz , maaşlarımız,çalışma saatlerimiz,v.s hiç bir konuda bize yarar sağlayabilecek . bir adım atılmadı maalesef . inşallah sesimizi duyarlar da ve bu bir vesile olur bazı şeylerin düzeltilmesinde .

evet cok haklısın arkadasım zaten sıtemızın amacı bu bırlık olup haklarımızı korumak.

aldıgım bilgilere göre eski kumaşlardan fazlalık varmış onları dikip göndermişler seneye daha ii kumaş olacak mış öyle söylediler hatta f tipi ceza evlerine o tür kumaşlar vereceklermiş biz üvey evladık sanki bize eski kumaşlardan veriyolar alla alla..

istihbarat saglam mı nereden alıosunuz böle bilgileri....
kırıkkale f tipini aradık sorduk bize pantolon geldi size geldi mi diye yok dediler onlarda araryım sormuşlar böyle cevap vermişler.

Yukarı Alt