yedek listede olup arananlar...

merhaba arkadaslar yedek listede olup aranan arkadaslarımız burdan paylasım yaparlarsa daha seri şekilde yedekler hakkında bilgi edinebilirz saygılar

turkan

Yeni Üye
ben ilk yedeğim evraklarımı teslim ettiğimde ordaki memura ihtiyaç olduğu takdirde asilin dışında çağrılma gibi bir şansımız var mı diye sordum oda bakanlığın isteği doğrultusunda olabileceğini söyledi inşlahh çağırırlar

türkancım bende ılkyedeğim asıllerın gelmeme veya bır sorun olmaları ıcın da bızım cagrılma sansımız hoc yok dıye bılıyordum ben valla bıraz daha moral oldun bana dogrusu

biri başka bi iş için vazgeçse kmls22 gider
biri herhangi nedenden gelemese 2. yedek gider ve 3.yedekte tıkanı kalır:) yani ben de:)

sözleşmelilerde yedekler çok daha hızlı ilerliyor, neredeyse alımın %15 i kadar yedeğe sıra geliyor.

Hocam, siz 2 ay kadar önce "4000-6000 civarı sözleşmeli alım olabilir." demiştiniz bu aylar için. Bir çok forum ve face grubunda sözleşmeli alım olmayacağına dair söylentiler var. Malum, ilan da gecikti. Sizin bir duyumunuz ya da tahmininiz var mı? Öğrenci alımı mı olacak bundan sonra?

öğrencilik farklı ama eğitim başlayana kadar aradılar aradılar aramadılar kaldık başka baharlara:(

Bakırköy Bayan İkmlerden 1. yedekle irtibat halindeydim çağrılmış pazartesi günü.. Asillerden biri evrak teslim etmemiş...Kaldık 2. yedeğe sende hazırlıklı ol çağırabilirler diyor diğeride çağırılırsa bende takılı kalır :(

valla bızım edirnede tık yok ben 1.yedeğim ama bızım bayanların hepsı teslım etmıs belgelerını kocaelı bayan 1.yedekte cağrılmıs off ya edırnenın ılk yedeği olmak ne zor

aynen bu yedek işi kazanamamaktan daha zormuş. gerçi ben umudumu kestim artık edirneden.3.yedeğe gelmesi çok çok düşük bir ihtimal. inşallah sen bari gidersin...

Aradım biraz önce bakırköyü bir kişiyi çağırdık eğitim başlayıncaya kadar şansın var vazgeçecek olanlar var gibi dedi ben vazgeçenin olacağını pek sanmıyorum bu saatten sonra. Eğitime alınma uzarsa ancak o zaman belki vazgeçen olabilir.

Eğitim ne zmana başlıycak dedim o konu kesinleşmedi dedi eğitim istanbul dışındada olabilir tarihide kesin değil dedi .

Yukarı Alt