teknisyenlikle ilgili konular

merhaba arkadaslar bu forumu daha yeni keşfettim ve bayağı güzel bi forummuş,forumu oluşturan arkadasların eline sağlık ...benım sıze bazı sorularım olacaktı ben elektirk teknisyeni olarak göreve baslayacagım yakın bı zamanda cezaevinde teknısyenlerın kıyafetı nasıl oluyor,kac kac calısıyorlar,ne kadar maaş alıyorlar? bılgısı olan varsa cevap verırse sevınırım.

Teknik servis
MADDE 23 ; (1) Teknik servis, kurumun araç ve gereçleri ile binanın bakım, onarım ve tamirat işlerinin yapımı, kullanımı, sürekli çalışır durumda olmalarının takibi ve sağlanması gibi teknik işleri yapar. Bu serviste mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, teknisyen yardımcısı ve benzeri personel çalışır.
(2) Bu serviste görev yapan personel, genel idare veya işyurdu faaliyetleri ile ilgili olarak çalıştıkları iş kolunun bütün gereklerini yerine getirmekle sorumlu olup, çalışmalarını en az üç ayda bir raporla kurum idaresine bildirir.

bildiğim kadarıyla 8-5 çalışıyorlar kıyafetleri serbest. bir kaç adliye teknisyeni ve cte teknisyeninden gördüklerim. senin için ikm black_space arkadaşımıza sorucam onu buraya yönledireceğim. benimki mevzuat cevabı oldu :D

genelde 8/5 çalışırlar teknisyenler ama 24 saat esası çalışırlar her an gece işe çağrılabilirler. kıyafet olarak sivil dolaşırlar işe göre önlük var mavi onları giyerler.kadrolu bekar lise mezunu 1600 civarı maaş alıyor. sözleşmeli daha azdır ama net bir bilgim yok çalıştığım arkadaşlar kadrolu

eyvallah kardesım saolasın bıraz bılgı edındım.. denetimli serbestlik müdürlüğünde mi çalışmak rahat yoksa herhangi bi cezaevinde mi ? denetımlı serbestlık mudurlugunde calısırsam şartlarda degısıklık olur mu?

normal ikm den denetimli selbestliğe gecmek için en az 4 yıllık üni. mezunu 5 yıllık görev yapmış olmak gibi ağır şartlar istiyorlar yani geirini sen düşün her bakıma denetimli selbestlik iyi cezaevi gibi bir yerde degilsin ilk başta o neden var

Yukarı Alt