TARİH 30da29

30 soruda 30 doğru sözü verip Son başbakanı anlatmadığım için 30 da 29 yaptırabildiğim için sınava benimle hazırlanan tüm arkadaşlarımdan özür dilerim.

Arkadaşlar, sınav öyle ya da böyle bitti. Sorular çalındı ya da çalınmadı ( kişisel kanaatim kimse 57 soruyu aynı şekliyle zihninde tutamaz 5700 kişi de görevlendirseniz tutamazsınız. kimse kimseyi kandırmasın) buna devletin yetkili güçleri karar verecek. Bir yıl boyunca burada sizinle beraber emek verdik ter akıttık. Allah’a çok şükür %99 başarı sağladık. öz eleştiri de yapmak gerekirse son başbakan kimdir sorusunu ben derslerim de anlatmadım. Bunu da açıklamaktan utanmıyorum. Ama derslerde söylediğim birşey vardı sınavda artık genel kültüre ağırlık vermeye başladılar. Yani kitaplarda derslerde göremeyeceğiniz bazı kavram ve kişilerle karşılaşabilirsiniz diye. Ben yaptığım işten onur duyuyorum. Sizlere olan güvenimi de boşa çıkarmadınız kime sorsam 28 ya da 29 soru doğru cevaplamış işte başarı budur. Fun sayfamızda başka kurumların görevlendirdiği parayla satın aldığı bazı kişiler var saçma sapan yorumlar yapan onların niyetini sizde bende gayet iyi biliyoruz. Şimdi sizlerde lütfen başınızı dimdik kaldırın sizler emek ettiniz yapılması gerekenleri yaptınız. Morali bozulan siz değil –varsa eğer— hırsızlar olmalı.
Tüm güzellikler sizinle olsun.

Hakan DEDE
Araştırmacı Tarihçi

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

Yukarı Alt