TANIŞMA

arkadaslar mrb bende kocaelıyı kazandım.kazanan dıger arkadaslarla tanısmak ısterım...herkese hayırlı geceler.

Bende Manisayı kazandım Manisayı kazanan arkadaşlar bana özelden mesaj atabilir bilgi alışverişi yaparız kendi aramızda ayrıca eğitimden önce tanışabiliriz :)

sa arkadaslar adım feridun yaşım 21 bursadan katılıyorum aranıza son alımlarda başvurmustum Allahın izniyle mülakatı geçtim şimdi haber bekliyorum çağırmaları için bursa komisyonundan kazanan arkadaslar tanısmak isterim Allah nasip ederse belki aynı eğitimi yerine düşeriz önceden tanışmış oluruz forumu çok beğendim Allah herkese nasip eder inşl

kamilk

Yeni Üye
merhaba dostlar , yıllarca çeşitli ceza ve tutuk evlerınde öğretmenlik yaptıktan sonra emekli oldum. Şimdi trafik ve direksiyon öğretmenliği yapıyorum.
Direksiyon Dersi ne ihtiyacı olan dostlarımızı internet sitelerimizi ziyarete davet ediyorum.
tekrar dostlarıma merhaba diyorum. yeni uye oldum. bakalım burada hangı eskı dostlarla karşılaasacagız.
gorusmek uzere

HKM

Yeni Üye
Mesaj yazmadan önce daha önce yazılmış olan mesajlara baktım da sanki önceki üyeler bir defalığına uğramış gibiler son zamanlara yakın mesajlar arasındaki zaman farkı baya artmış. Genellikle İKM ve diğer cezaevi çalışanlarına yönelik İnternette bağımsız ve özgür bir site bulamadım burası hariç. Site kurucularına teşekkür ediyorum emekleri için. Siteyi hepimizin ortak malı gibi sahiplenip korumalıyız bence. Calışma hayatımızda sorunlarımız çok, bilgi ve destek paylaşımına çok ihtiyacımız var. Burası bizim buluşma noktamız olmalı. Bu konuda bahanemiz olamaz çünkü interneti olmayanımız yok denecek kadar az. İnternette o kadar fasa fiso şeylere vakit ayırdığımızda lütfen birkaç dakikamızı da sitemize ayıralım, iyi düşünürsek gerçekten buna ihtiyacımız var arkadaşlar. Herkese iyi çaışmalar.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi

duyarlılığınız için teşekkür ederim kendi kendimize kendi imkanlarımız ile açtığımız ve şimdiye kadar birçok aday memur arkadaşımızı bu istedeki doğru bilgilerle buluşturduk.

Ben de ikm yim. 200 e yakın baktığım site mevcut bir de vardiyada çalışıyorum her zaman giremiyorum. İKM ler hakkında ne varsa hepsi burada. Yöneticilerin hepsi ikm. Amacımız sadece birlik olup sorunlarımızı paylaşmak ve akılcı çözümler bulmak. İKM olacak olan arkadaşlarımıza yardımcı olup yalan yanlış bilgileri başka sitelerden temin etmelerinin önüne geçmek istiyoruz.

Bu yüzden sitemize her gün girerek destek olalımç

Üniformalarınız verilene kadar zorunlu :)

Kac gune kadar veriliyor uniformalar
Bizim üniformalar eğitimin sonuna doğru verilmişti :) son iki hafta falan kalmıştı öyle verildi sizinkini bilemem nasıl yaparlar

Yukarı Alt