Sincan Cezaevi Önünde Çatışma: 5 Yaralı

Kayıt
3 Mart 2012
Mesajlar
559
Beğeniler
0
#1
Sincan F Tipi cezaevi önünde silahlı çatışma çıktı. İlk belirlemelere göre, 5 kişi yaralandı.
Güncelleme:09 Mayıs 2012 13:58
Adalet Bakanlığı Ankara Ceza İnfaz Kurumları Kampusü ziyaretçi girişinde bir kişinin ateş açması sonucu 5 kişi yaralandı. Olayın ardından cezaevine çok sayıda ambulans sevk edildi.

Cezaevi önünde hasımlarına ateş açtığı iddia edilen zanlı, cezaevi görevlileri tarafından etkisiz hale getirildi. Yaralılar arasında kadın ve çocukların da bulunduğu belirtildi. Bazı yaralılar hastaneye sevk edilirken, bazılarının ise cezaevi revirinde tedavi gördüğü bildirildi.

Görgü tanıkları, olayın yakınını ziyarete gelen bir kişinin hasımlarının üzerine ateş açması sonucu yaşandığını belirtti.
 
Kayıt
20 Şubat 2012
Mesajlar
300
Beğeniler
0
#4
evet zaten olmaması lazım cunkı dıs kapıdan ıcerı kımse gıremez o sekılde dıs kapı onunde olmus galıba
 
Kayıt
7 Mayıs 2012
Mesajlar
130
Beğeniler
0
#10
ortama ekşın katmak için söyledım :p şaka bir yanada bakalım içeride neler görcez az önce içeri girdirilmemesi gereken eşyaları gördüm aramada çıkmış adamlar her yolu denemişler içeri yasak eşya sokmak için
 
Kayıt
20 Şubat 2012
Mesajlar
300
Beğeniler
0
#13
e tabi zaten acemıyı koyarsan aramanın basına ohoo yandı cezaevı hehe adamlar neler neler dusunuolar da gecırmeye calısıolar kurt olmak gerek
 
Kayıt
7 Mayıs 2012
Mesajlar
130
Beğeniler
0
#14
kapalı cezaevinde üst devreler senin hata yapmana izin vermezler zaten en ufak bir hatada tüm cezaevi personelleri zan altında kalır
 
Kayıt
3 Mart 2012
Mesajlar
559
Beğeniler
0
#15
Ankara Sincan Cezaevi ziyaretçi girişinde aynı aileden 5 kadın tabancayla yaralandı.
D.C.Y. (18), Salim Y. ve isimleri henüz belirlenemeyen iki kişi, Sincan Cezaevi'nde tutuklu bulunan akrabaları İlhan Y. ve Turhan Y'yi ziyarete geldi.
Aile, cezaevinin ziyaretçi girişinde D.C.Y'nin babaannesi Aynur Y'nin katil zanlısı olan ve aynı cezaevinde tutuklu bulunan Serhat H. ve Fazlı K'nin yakınlarıyla karşılaştı.
D.C.Y, yanındaki tabancayla aynı aileden Songül (30), Aslı (28), Sibel (20), Sılay (26) ve Candeğer H'ye (41) ateş etti.
Olayda yaralanan 5 kadın, Sincan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılardan bazılarının durumunun ağır olduğu öğrenildi.
İnfaz Koruma Memurları tarafından etkisiz hale getirilen D.C.Y, gözaltına alınarak Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Diğer 3 zanlının ise yakalanmasına çalışıldığı bildirildi.
 
Yukarı Alt