ÖNEMLİ UYARI

Selamlar arkadaşlar sizlere daha iyi bilgi akışını sağlamak adına 7/24 bilgisayar başında sürekli online en az 3 yöneticimiz var ve hazır bekliyorlar neden hem yardımcı olmak adına hem de forumun düzenini sağlamak adına ama şahsen görüyorum ve üzülüyorum ki bazı arkadaşlar çocuk gibi başlıklar açıyor gereksiz yere yani o sorduğu sorunun cevabı var bi baksa araştırsa ama yok illaki acacak ne yapalım yani üyelere engel mi koyalım konu başlığı açamasınlar diye bu sefer de gerçekten bı sıkıntısı olan yardım bulamayacak lütfen biraz daha duyarlı olalım . Bir de gereksiz sohbetler var adam tutuyor güvenlik araştırmanın altında sohbet edıyor ama kardeşim bak forum sohbet var at bir link geçin oraya sonra silinince mesajlar neden silindi oluyor ve anlamadığım bir konuda çok mesaj yazıp mesaj sayısını artırıp yıldız almaya çalışmak ya arkadaş yıldız dediğin nedir ki bunu almak için neden gereksiz mesaj yazıyorsun mantıklı bısey yazsan derde derman olsan amenna ama boş yazınca olmuyor sen yazarsın ben silerim olmadı kökten banlarım alsana 5 yıldızlı üyelik lütfen dikkat edelim burada bi aile ortamı kurduk ağzımızın tadı bozulmasın eski üyelerimiz yenileri uyarsın lütfen rica ediyorum

adminlik alımı felan yok bundan sonra zaten sadece il temsilcisi olarak onlarda admiin değil sadece sorumlu oldugu sayfadan baskasına bakamayacak dur bakalım ben bı daha uyarmam hala aynı tavırlar devam ederse adamın ip adresıne kadar banlarım o adresden bır daha gıremez koskaca adamlarız cocuk degılız yıldızlar oynuna döndü millet de bı yıldız hevesidir gidiyor....

haklısın kardeşim uyarmalıyız. fazla başlık açmaya gerek yok. yeterince başlık var zaten. birde şunu yapmak lazım. adam çok msj yazıp admin olmak istiyor eee haliyle gerekli gereksiz msj yazıyor. adminliği zorlaştırın. herkes admin olamasın. hak eden olsun. bu şekilde çözüm olabilir.

efe3434 zaten bu saatten sonra kimse admin olmayacak
o yüzden kimse adminlik için msj arttırcam diye uğraşıp siteyi kirletmesin ;)

evet admin alımı bitti arkadaşlar. üye sayısına göre belirledik admin sayımızı. 2 üst yöneticimiz askerde. birisi yakında geliyor. gökhan adminimin uyarısını lütfen dikkate alınız....

neyse arkadaşlar o kadar paylaşım yaptım mevzuatı adam akıllı kimse teşekkür etmemiş ben şahsi adıma beklemiyorum teşekkürü zaten ama sohbet etsem bende demekki bol bol teşekkür alıcam....

ayıpsın abla daha herkes gormemıstır hem yazmasalar bıle cok hayır duası alıyorsunuz merak etmeyın ben sahsen bol bol dua edıyorum elinize sağlık eksik olmayın

Yukarı Alt