ÖĞRENCİLİK

ya burada ögrencılık kazanan az yada benı sallamıyo mıllet berrın senın hatrına yazdım yoksa gırmeyecektım foruma.

dosyan geldı. raporunu da getır karar yazısı cıkarcaz dedı. oncekı sayfada detaylı yazdım kardes

benım anladıgım ogrencılık ıslemlerı bu hafta bıter ayın 24 undede egıtımde oluruz pazartesı adlıyede olcam kesın bılgılerı alır yazarım

snap

Yeni Üye
arkadaslarr ikm öqrenciliqii denetimli serbestlik ikm si olarak atama sansları nedirr???

slman arkadaşa haber gelmiş arkadaşlar. sizlerde hafta içinde ararlar.
süleymanı eksik evrağı olduğundan aramışlar.sağlık raporu için. bende bugün burduru aradım.ordaki kadın pazartesi gerekli bilgilerinizi ceza ve tevkif evleri g müd ne göndereceğiz.onlarda resmi sitesinden isimlerinizi yayınlayacaklar dedi.ve ayrıyeten bizde sizlere telefonla bilgi vereceğiz dedi... ama kesin bir tarih vermedi ve ayrıca kesinlikle 24 de eğitiminiz başlayacak dedi.

bende muhım bır olay oldgundan degıl. sadece dosyaların geldıgıden haberınız olsun. ıstedım. sonuçta burdur benım memleketım. belkı bılmek ıstersınız dıye yazdım.

ıkısncısı 24 unde baslıyacakmı dıye merak eden arkadaslar var baslayacagını ogrensınler ıstedım.

üçüncüsü ankarada evrakları teslım ederken bundan sonra raporu burdura teslım etsın vermeyenlerd edıler. belkı vermeyenler vardır. onların haberı olsun dıye dusundum.

dosya teslım ederken o gun vardı yakın ıllerden ısparta afyon antalya gıbı tlf numaralarını aldım. onlarada haber verım.

sonuçta 5 ayımız bırlıkte gececek ıletısımde olmakta fayda var.

yelken

Yeni Üye
Öğrencilikte sınav yapılacak yazıyor. Başarısız olanlar ciddi ciddi atılacak mı yoksa öylesine bir sınav mı? (bugüne kadar diğer üniformalı memuriyet okullarında sınavda başarısız diye atılan duymadım bu yüzden aklıma takıldı)

uluboy

Yeni Üye
arkadaşlar inş. orada hiç unutamayacağımız eğlenceli ve bize yararlı günler geçiririz 24 ünde görüşmek dileğiyle Allah'a emanet olun..

Arkadaşlar bence en doğru şekilde eğitiminizi alarak bu mesleğe başlayacaksınız başkasına sorarak öğrenmektense hiç değilse teorik olarak hazır şekilde geleceksiniz bu yönden çok şanslısınız :)

slman arkadaşa haber gelmiş arkadaşlar. sizlerde hafta içinde ararlar.
süleymanı eksik evrağı olduğundan aramışlar.sağlık raporu için. bende bugün burduru aradım.ordaki kadın pazartesi gerekli bilgilerinizi ceza ve tevkif evleri g müd ne göndereceğiz.onlarda resmi sitesinden isimlerinizi yayınlayacaklar dedi.ve ayrıyeten bizde sizlere telefonla bilgi vereceğiz dedi... ama kesin bir tarih vermedi ve ayrıca kesinlikle 24 de eğitiminiz başlayacak dedi.

bende muhım bır olay oldgundan degıl. sadece dosyaların geldıgıden haberınız olsun. ıstedım. sonuçta burdur benım memleketım. belkı bılmek ıstersınız dıye yazdım.

ıkısncısı 24 unde baslıyacakmı dıye merak eden arkadaslar var baslayacagını ogrensınler ıstedım.

üçüncüsü ankarada evrakları teslım ederken bundan sonra raporu burdura teslım etsın vermeyenlerd edıler. belkı vermeyenler vardır. onların haberı olsun dıye dusundum.

dosya teslım ederken o gun vardı yakın ıllerden ısparta afyon antalya gıbı tlf numaralarını aldım. onlarada haber verım.

sonuçta 5 ayımız bırlıkte gececek ıletısımde olmakta fayda var.
5 ayımız ve burdur da bilinmeyen süre beraber görev yapacağız süleyman ;) o zaman 24 nde görüşürüz ;)

tabı kardesım heralde en cok egıtımın son gunu burdurda kalacak yer konusunda ıse yararım. egıtımde gorusuruz kardesım guzel gunlerımız gececek ınş.

çeşitli söylemler var diyorsun arkadaşım tek bir durumdan bahsediyorsun.Zaten 24 den başka bir söylem yok.Yüzde seksende 24 nisanda başlayacak.

Yukarı Alt