Lisans Öğrencisiyken İkm?

puanım 91.5 subatta ki sözleşmeli alımları bekliyorum.boy 1.82 kilo 79.Lisans ögrencisiyim sırf bunun için beni elerler mi?Yok elemezlerse ceza evi çalışma süremi azaltmadan gece vardiyalarında çalışmama izin verir mi? Ayrıca telefon getiremediğimiz doğru mu işe?

Hak ettiğimi düşünüyorum bu işi sırf lisansdayız diye elenmek koyar.Adalet komisyonlarına kim bakıyor olmadı torpil arayacaım hakkım olanı versinler yeter.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
nasip işidir bu yiyecek ekmeğimiz varsa dağ olsa yıkılır arkadaşlar..

ben 2006 beri 3 kez kpss girdim, askerden geldim dershaneye gittim en sonunda başardım.. en büyük anahtar çok büyük sabır ve bu inanca bağlılıktır

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
en son ösym kpss atamalarına baktınız mı?

adam lise mezunu 100 tam puan ile 1 kişi alınan teiaş dağıtıcı kadrosunu seçti. Nasip mi nasip :D

Benimde bu 3. kpss sınavım ve 90 üstü puanla buraya başvuranlara deli oluyorummmm:eek:

Kardeş yanlış düşünüyosun bence ben 90 aldım ama ortaöğretimim ve düz lise mezunuyum hizmetli ve şoförlük dışında merkezi atamalarda yerleşme ihtimalim neredeyse imkansız nasıl yapalım düşük de bi ihtimal olsa iki yıl bekleyeyim sonra da o kadar emeği aldığım puanı kazanamayıp yakayım mı?

kardeşim sen o dört yılı niye okudun ki ben onu anlamadım ne gerek vardı kendini yıprattın dört yıl dile kolay ya neden o kadar emeğini boşa verip de bu tür şeylerle uğraştığını anlamıyorum birde okumuş diyolar size.... yazık türkiyenin geldiği hal budur işte :D

Benimde bu 3. kpss sınavım ve 90 üstü puanla buraya başvuranlara deli oluyorummmm:eek:

Kardeş ne yapalım?Yazdık geldi de biz mi gitmedik hizmetli bile olamadık bu puanla.Borç gelmiş gırtlağa ögrenciyim ben bakanımızda yok mecbur çalışacagız kimse lisans okurken çalışmaya can atmıyor vardır sebebi.

Sorun şu ki öğrenciyim diye beni elemeyi düşünürler mi ona göre tedbirimi alacağım torpilse torpil hak ediyorum ben bu işi.

Kardeş yanlış düşünüyosun bence ben 90 aldım ama ortaöğretimim ve düz lise mezunuyum hizmetli ve şoförlük dışında merkezi atamalarda yerleşme ihtimalim neredeyse imkansız nasıl yapalım düşük de bi ihtimal olsa iki yıl bekleyeyim sonra da o kadar emeği aldığım puanı kazanamayıp yakayım mı?benim sözüm lisanslaraydı yanlış anlaşıldıysa kusuruma bakmayın lise mezunu tabiki başvuru yapacak..

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
evet türkiye nin hali bu ...

bizlerde suç yok her yere saldıracak devlete girmeye çalışacak herkesin hedefi bu...

başvur kardeşim sen*comfort*

kardeşim sen o dört yılı niye okudun ki ben onu anlamadım ne gerek vardı kendini yıprattın dört yıl dile kolay ya neden o kadar emeğini boşa verip de bu tür şeylerle uğraştığını anlamıyorum birde okumuş diyolar size.... yazık türkiyenin geldiği hal budur işte :D

Yahu ben öğrenciyim 4 sene bitmiş olsa gider kendi lanımda çalışırım.Ögrenciyim parasızım iş lazım puanım ve fiziğim iyi.Ama lisans okuyorum diye beni elerler mi direk onu soruyorum?

Kardeş yanlış düşünüyosun bence ben 90 aldım ama ortaöğretimim ve düz lise mezunuyum hizmetli ve şoförlük dışında merkezi atamalarda yerleşme ihtimalim neredeyse imkansız nasıl yapalım düşük de bi ihtimal olsa iki yıl bekleyeyim sonra da o kadar emeği aldığım puanı kazanamayıp yakayım mı?benim sözüm lisanslaraydı yanlış anlaşıldıysa kusuruma bakmayın lise mezunu tabiki başvuru yapacak..

Bende yanlış anlamış olabilirim önemli değil malum cuma gününe az kaldı kpss ye girerken bu kadar stres yapmadım. Sende kusura bakma

Kardeş ne yapalım?Yazdık geldi de biz mi gitmedik hizmetli bile olamadık bu puanla.Borç gelmiş gırtlağa ögrenciyim ben bakanımızda yok mecbur çalışacagız kimse lisans okurken çalışmaya can atmıyor vardır sebebi.

Sorun şu ki öğrenciyim diye beni elemeyi düşünürler mi ona göre tedbirimi alacağım torpilse torpil hak ediyorum ben bu işi.kardeşim sana mülakatta yaşadığım olayı söyleyeyim..antalya/elmalı komisyonunda adam 5yıllı üni bitirmiş komisyon başkanı git kendi bölümünde iş yap burdaki insanların önüne geçme dedi..sen yap başvurunu kısmet artık..

Bende yanlış anlamış olabilirim önemli değil malum cuma gününe az kaldı kpss ye girerken bu kadar stres yapmadım. Sende kusura bakmadoğru kardeşim ya bu stres adamı yer bitirir inş hepimiz istediğimiz noktada oluruz..

Nafiz44 Malatya ya mı başvurdun?

Nafiz44 Malatya ya mı başvurdun?ben cevaplıyım izmire başvurdu kardeşim..

aga iyi güzelde kimse soruya cevap vermiyor ya :D lisansım bitmiş olsa gider kendi işimi yaparım zaten ögrenciyim halen bu sebepten direk elerler mi bi arkadşım var ögrenciyken ikm ama bazılarıda almazlar diyorlar o yüzden soruyorum.

hocam o komisyon üyelerini insiyatifi kimi der öğrencisin olmaz,kimi der sorun olmaz..adamlara kalmış anlayacağın..

Nafiz44 Malatya ya mı başvurdun?ben cevaplıyım izmire başvurdu kardeşim..

44 ü görünce ben Malatya ya başvurdum da ordan merak ettim malum 5 kişi alıyo sıralamaya giremem diye alttan alttan tırsıyom

Yukarı Alt