Kütahya beşik gibi sallanıyor

Kütahya'nın Simav ilçesine bağlı İnlice köyünde yaşanan 4,8 şiddetindeki deprem korkulu anlar yaşattı.

Alınan bilgiye göre, saat 13.10'da yerin 5 kilometre derinliğinde meydana gelen orta şiddetteki deprem Simav'ın yanısıra Kütahya merkezde de hissedildi.

Kısa süreli panik yaşanırken, İnlice köyünde herhangi bir maddi hasar olup olmadığı araştırılıyor.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ise internet sitesinde, Simav’da saat 13.10’da 4,7, 13.11’de ise 4,6 büyüklüğünde depremler kaydedildiğini duyurdu.

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

Allah ordaki kardeşlerimizin yardımcısı olsun büyük geçmiş olsn geçen senede olmuştu simavda uşakta bizzat yaşamıştım çok kötü birşey Allah bida vermesin ne diyelim...

ben hissetmedim gökhan ama orası zaten deprem bölgesi sürekli oluyor. bu şekilde küçük depremlerin olması büyük depremleri engeller. fayların stresi azalıyor

Geçen sene bende Bursa'da idim ve gerçekten bir depremi ilk defa o kadar yakın hissetmiştim.. Nasıl depremden kaçamıyorlar diye düşünürdüm önceden.. Ama gördüm ki deprem öldürmüyor, panik öldürüyor.. Herkes o an canının derdine düşüyor.. Apartmanda milletin ayakları altında ezilenler vardı.. Balkondan atlayanlar... Allah yardımcıları olsun gerçekten..

Yukarı Alt