Koruma ve güvenlik görevlisi alım ilanı

Bu işin kadrolu olduğundan eminmisiniz kadrolu veya sözleşmeli yazmıyor da ? Birde sanırım güvenliği kazananlar ankarada çalışacak İdarî ve Malî İşler Dairesi Başkanlığı yazıyor görev yeri burasımı acaba?

yok sanmam o kadar alacaklarını.

Birde bu işi yapan tanıdığı felan olan yok mu hani İdarî ve Malî İşler Dairesi Başkanlığı yazılmış şehir ismi geçmiyor göreve nerde başlanılacaktır ?

superisi

Yeni Üye
onlar okadar alıyorlar ama 800 tl hava tazminatı var 3000 liranın içinde yani 2200 falan kalıyor.bence bundan aşağısınıda vermezler ;)

başvuruları herkes bulunduğu şehirdemi yapıyo acaba bilen varmı ben izmirde ikamet ediyorum ama şuan istanbulda bulunuyorum 20 gün kadar burdayım buradaki adliyeden başvuru yapabiliyormuyum

tşkederim sessizdevrim peki bu sıralamaları neye göre yapacaklar kpss puanı istemiyolar çok garip bir ilan deilmi sizce mesela bay bayan kaçar kişi alınacak görev yerleri nereler hiçbir bilgi yok

yok kpss puanı olcak yine. 5 katı aday çağrılacak. siz nüfus cüzdanıyla birlikte şahsen oraya gidip başvurcaksınız. orada büyük ihtimal ösym sitesinden açıp puanları bizzat görecekler..

başvuruyu yaptık hayırlısı olsun adliyelerin bilgi işlem şefliklerinden yapılıyo kimlikle gidiyosunuz ama ilanın içeriğini görevli memur bile bilmiyodu onu söyliim

icoskun

Yeni Üye
mülakata başvuru yaptığımız ilin ya da ilçenin adliyesinde mi gireceğiz yoksa ankarada mı olack mülakat?

Yukarı Alt