Karısının Kıyafetleriyle Firar Etmek İsterken Yakalandı

Kayıt
20 Mart 2012
Mesajlar
151
Beğeniler
0
#1


Brezilya'da azılı bir uyuşturucu kaçakçısı kendisini ziyerete gelen karısının kıyafetleriyle firar etmek isterken yakalandı.

Uyuşturucu kaçakçılığı yaptığı gerekçesiyle tutuklanan Ronaldo Silva, ziyaret günü karısını bekledi. Karısının sutyenini takıp, elbisesini üzerine geçiren Silva dudaklarına da kırmızı ruj sürdü.

Ziyaret öncesi kol ve bacaklarındaki tüyleri de alan Silva kafasına bir de peruk takıp cezaevinden kurtulmaya çalıştı. Ancak Silva'nın tüm bu plan içinde hesap edemediği bir şey onu ele verdi. Tam özgürlüğe kavuştum derken bir polisin dikkatini çeken Silva otobüs durağında yakalanıp tekrar cezaevine gönderildi. Cezaevinde infaz koruma memurlarını ayarlayan Silva'nın yakalanmasının nedeni ise yüksek topuklu ayakkabılar. Topuklu ayakkabılarla yürüyüşü devriye gezen polislerin dikkatini çeken Silva yakayı ele verdi. Silva daha önce de kaçma girişimi nedeniyle başka bir cezaevinden bu cezaevine sevk edilmiş.

Kaynak: Mynet Haber
 
Kayıt
4 Ocak 2012
Mesajlar
2.130
Beğeniler
1
Şehir
eskişehir
#3
:))) yakışmış tövbe yarabbim kemal sunalla şener şenin filmi aklıma geldi. tepside böreğin altında çarşaf :)
 
Kayıt
24 Ocak 2012
Mesajlar
587
Beğeniler
0
#4
''sanadeğer'' haber paylaşımın güzel ama bak orada infaz koruma memurunun yerine gardiyan diyor bu şekilde ki yazıları bizlerin paylaşmaması lazım onların düzeltildikten sonra paylaşırsan çok daha iyi olur
 
Kayıt
20 Mart 2012
Mesajlar
151
Beğeniler
0
#5
:) Polis memuru ömründe gördüğü en itici kadını görünce dikkatle bakası gelmiş ve yakalamış kadını şey adamı :D :D
 
Kayıt
20 Mart 2012
Mesajlar
151
Beğeniler
0
#8


Forum çok boş be aga.. Herkes aynı konu başlıkları altında yorum yapıyor.. Bir farklılık olsun istedim.. Bence güzel de oldu yani :D
 
Yukarı Alt