KALICI DÖVME İKM.YE ENGELMİ ?

merhabalar kolumda kalıcı bir dövmem var kısa kollu giyince direkt görünüyor infaz koruma memuru olmamama engel olurmu ? teşekür ederim...

benimde dirsek üstünde aslında, lazer tedavisine baslıycam . teşekkür ederim nacizanede olsa fikir belirttiğin için ...

rica ederim arkadaşım...
yazlık kıfayetlerde gömlegin kolları hemen hemen dirseğe yakın oluyo dövmen gözükmez dirsek üstüyse hiç olmadı büyük numara gömleklerin kolları daha da uzun oluyo garanti kapatır sıkıntı olmaz :)

benimde dirsek üstünde aslında, lazer tedavisine baslıycam . teşekkür ederim nacizanede olsa fikir belirttiğin için ...

rica ederim arkadaşım...
yazlık kıfayetlerde gömlegin kolları hemen hemen dirseğe yakın oluyo dövmen gözükmez dirsek üstüyse hiç olmadı büyük numara gömleklerin kolları daha da uzun oluyo garanti kapatır sıkıntı olmaz :)

hayırlısı artık bakalım. lazere basladık ayrıca mayısa kadar alım olmuycakmış rivayete göre. o zamana kadar geçer sanırım. kpss ye odaklanmış durumdayız hedef 80 :)

3 senedir yılbaşından önceki son iş günü ilan veriliyor... mayıstan önce olacaktır...

arkadaşlar kıyafet yönetmeliğinde belirtilen yazlık üniforma içerisinde kalırsa bi sorun olmuyor. ama tabiki sağlık raporu alırken memurun inisiyatifine kalmış bişey. benimde omuzumda bir Ay Yıldız var fakat çok da göze batan bişey olmadığı için bi sorun olmayacağını umuyorum.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
alım olması çok yüksek yeni cezaevleri açılıyor dış güvenlik olayı yüzünden öğrenci alımı ile temel hazılanıyor...

ya yapmayın Benim de bileğimin yanında dövme var sırf bu yuzden ikm olamayacak mıyım ?? Çok saçma..Eğer böyle birşey varsa saglık raporunda mı cıkar nedir bilgisi olan varsa lutfen bilgilendirsin tesekkurler

kardeş aynı sorun bende de var.. bileğimde ve omuzumda. omuzumdaki bi sorun teşkil etmiyor ama bileğimin yanındaki sorun. çünkü dirsek altı.. yönetmelikte yazlık üniforma dışarısında kalan bölgelerde sorun teşkil ediyor. ama bendeki minicik bi tarih. saat taktığımda kapanıyor ya da fondotenle.. o yüzden bir an önce lazerle sildirsen iyi olur.

dövme polislik ve askeriyede sorun olduğu için bunda da elbette sorundur.görünen kısımlar için geçerli...

lazerle silinse bile kötü oluyor die biliyorum yaa inanmıyorum nasıl moralim bozuldu.Kardeşimin ismi yazıyo benim kolumda sol elimin bileğinin yanında normalde gozukmuyo sadece kolumu kaldırıp yan tutmam gerek offffff

,Kalıcı eser oldugu ıcın bence olur dıye dusunuyorum cunku saglık kurulu saporundaki özel metinde kalıcı eserden bahsediyo

Yukarı Alt