işe başlama

ark lar bandırma t tipi cezaevine ne zaman başlayacagız yada aranan oldumu acaba.ben bandırma adliyesini aradım 2-3 kez bizde bilmiyoruz diyorlar egitim biteli yaklaşık 1 ay oldu hala başlayacagız yaa.bu ne ya böyle ????

beklemeye devam ..................

Hayir ben 1.donem maras egitim merkezinde 3 ocakta bitti stajim 2.donem hala staj yapiyor su an.bize 4 ocakta memursunuz diyorlardi ama hala ne arayan ne soran var.egitime baslarkn bkle simdi bekle evli olana allah yardim eylesin
Beklemekten baska care yokk galiba....

alex senle devreyiz.bende 173 üm.bizden öncede ikm öğrencisi alınmıştı 340 kişi.yani biz 2. dönemiz

sen 2. dönemsin. 1. dönemler 17 ekimde göreve başladı.. ayrıca ilk alımda maraşta kimse eğitim görmedi... 2. dönemin 1. grubusun sen.

tmm anladım ben 2. dönem derken bizim maraş eğitim merkezi kapasite almadığı için 100 kişi sonradan geldi eğitime başladı onu anladım k.bakmayın.

sessiz devrim ne yapmalıyız neden aramadılar hala ya çok uzun sürmedimi 1. dönem ikm ler 15 gün sonra başladı biz neden başlayamadık.

bakanlıkta arayıp öğrenebileceğimiz bir yer yokmu bandırma adliyesini arıyorum onlarda bakanlıktan haber bekliyoruz bizimde yapabileceğimiz birşey yok diyorlar:((((

yok onlarda 1 ay kadar sonra başladı. tüm herkesin imzası bir anda atılcak... imza aşamasındaymış. yani bakanlıkta..

ben en son komisyonun dosyaları bakanliğa göndermek üzere hazırladığını duymuştum.Bu hafta göndereceklerdi.demek göndermişler:)o halde fazla sürmez haftayada imzadan geri gelse.ayın 15i gibi başlarız heehalde

bence bandırma t tipi ceza evi açılmadan başlatmazlar bizi.hem tercih alıyorlar ceza evi açılmaz ise çalışmak istediğimiz yer hakkında hemde böyle geciktiriyorlar.
29.12.2012 tarihinde gitmiş diye duydum dosyalarımız eğer gerçekse şu an tüm işlemlerinin bitmiş olması gerekirdi

arkadaşlar yokmu bi gelişme haberi olan varmı en azından bir tarih belirtselerde kafamız rahat olsa......

bugun oğledensonra evraklar bandirmaya ulasabilir diyoelar.saat 4 gibi arayip bilgi alabiliriz

Bugun ogleden sonra bazi arkadaslari aramislar cuma veya pazartesi bandirma adliyesinde olun diye ama bizi ne zaman ararlar veya ne derler o belirsiz arkadaslar
Ya da acaba grup grup mu ararlar bir bilgisi olan yada aranan varmi ark lar

emre16

Yeni Üye

Komisyon sizi arayıp tebliğ eder. bağlı olduğunuz komisyonu yani Bandırma Adliyesinden öğrenebilirsnz.Herkese şimdider hayırlı olsun.

boluyu çağırdılar. evraklar komisyonlara gelmeye başlamıştır. önümüzdeki hafta içinde çağıracaklarını düşünüyorum herkesin

Bizim bandirma komisyonuda aramis bir kac arkadasi resmi kiyafetle cuma gunu burda olun demislerde herkesi ararlar dimi grup grup aramasinlarda birde onu beklemeyelim.simdi ev bulma,esya alma nasil olacak hemen baslatmazlar ins 1 hafta izin versinler duzenimizi kuralim

Yukarı Alt