İnfaz Koruma Memuru'nu Uyutup Kaçtılar

Kayıt
20 Mart 2012
Mesajlar
151
Beğeniler
0
#1
İnfaz Koruma Memuru'na Uyku İlaçlı Hurma Verip Firar Ettiler

Irak'ın kuzeyindeki bir cezaevinden, aralarında El Kaide terör örgütü bağlantısı olan 10 militanın da bulunduğu, 19 tutuklu firar etti.Irak'ın kuzeyindeki Kerkük'te bugün cezaevinden firar eden El Kaide üyesi mahkumların, İnfaz Koruma Memurları'nı, içine uyku ilacı yerleştirdikleri hurmalarla uyutarak firar ettikleri bildirildi.

Emniyet yetkilileri, El Kaide ve Ensar el Sünna'ya mensup 19 mahkumun, bu sabaha karşı 03.30'da Tasfirat cezaevinde gardiyanları ve diğer mahkumları, içine uyku ilacı yerleştirdikleri hurmalarla uyuttuktan sonra havalandırma bacalarından kaçmayı başardıklarını belirttiler.

Firar eden mahkumlardan ikisinin idam hükümlüsü olduğu, diğerlerinin cinayet, adam kaçırma ve diğer suçlardan hüküm giydiklerini kaydedildi.Firari mahkumları bulmak için tüm kentin abluka altında olduğu bildirildi. İşgalden bu yana bomba yüklü araçlar ve intihar saldırılarıyla sarsılan Irak'ta, en kanlı saldırıları genellikle El Kaide militanları gerçekleştiriyor.

Kaynak : ntvmsnbc Mart Ayı Arşivi
 
Kayıt
4 Ocak 2012
Mesajlar
2.130
Beğeniler
1
Şehir
eskişehir
#2
bulmuş gene haberi... neymiş tanımadığınız kimseden yiyecek içicek almamalıymışsınız :D
 
Kayıt
10 Mart 2012
Mesajlar
11
Beğeniler
0
#6
Kesinlikle öyle tanımadığımız değil içeride tanıdığımız kimseden bile bişey almamak lazım. :):) Ama bunları çok kolay keklemişler uyanmaları lazımdı. Ama tabiki olmaz diye birşey yok. :)
 
Yukarı Alt