İNFAZ KORUMA MEMURU BOTLARI

İnfaz ve Koruma memurlarına verilecek olan botlar...

İnfaz ve Koruma Memurlarının üniformalarının değişmesiyle birlikte verilecek olan botları sizin için araştırdık.
YDS markalı botları üreten Yakupoğlu A.Ş. kendilerini ve ürünlerini şöyle tanımlıyor:

Yolculuğumuz, 1927de Ispartada dericilik faaliyetleri ile başladı.
1971de Ankaraya taşınıp, askeri malzemelerin üretim ve ticaret işlerine yöneldik.
Yakupoğlu A.Ş. olarak; 1990 yılından itibaren üretimde ileri teknoloji kullanımına geçilmesi ve ürün tasarım / geliştirme çalışmalarına başlanması ile ordumuza ve emniyet teşkilatımıza doğru botları tedarik etmeye başladık.
Kalite anlayışımıza sadık kalarak ve verdiğimiz sözleri yerine getirerek sektörde kazandığımız güven ile TSKnın ve Emniyet Genel Müdürlüğünün en büyük bot tedarikçisi konumumuzu elde ettik.
Bugün ise; başarılarımızı ülke sınırları dışına taşıyıp, dünyanın dört yanına ayak izlerimizi bırakıyoruz.
ÜRÜNLERİMİZDEKİ ÖZELLİKLER:
Dayanıklılık: Botun iki temel bileşeni olan deri ve taban, botun genel anlamda kalitesini belirleyen unsurlardır. Hem kullanılan derinin kalitesi, hem de taban konusundaki Ar-Ge yatırımlarımız sayesinde, botunuz zorlu koşullar karşısında dahi yıpranmıyor.
Nefes Alabilirlik: Botta nefes alabilirliği, kullanılan derinin kalitesi doğrudan belirler. Botlarımızda sadece en yüksek standartta deri kullanmaktayız. Su geçirmez botlarımızda, dünyanın lider membran firması Gore-Tex ile çalışıyor; botunuzu, nefes alır ama su geçirmez şekilde üretiyoruz.
Tasarım: Hareket kabiliyetinizi artırıcı şekilde tasarlanan dayanıklı botunuzun üretimi esnasında, estetik kaygıları da dikkate alıyor; gerek şirketimiz bünyesinde yer alan profesyonel tasarımcılarla, gerekse yurt dışında alanında uzman kabul edilen tasarımcılarla çalışıyoruz.
Rahatlık: Bot üretiminde katma değer sağlayan noktalardan biri de kalıp maliyetidir. Uygun olmayan kalıplarla yapılan üretim; botun vurması, ayağı kavramama, deri üstünde zedelenme gibi birçok soruna neden olur. Bot kalıplarımıza yaptığımız ciddi yatırımların yansıması olarak sizlere günlük ayakkabıların rahatlığında teknik bot sunuyoruz.
Hafiflik: Bot alımındaki en önemli noktalardan biri olan hafiflik, taban teknolojisi ile yakından bağlantılıdır. Çift yoğunluklu doğrudan enjeksiyon taban uygulama makinelerimiz ile (DESMA) birkaç gramın dahi hesabını yapıyoruz. Dayanıklılık ve hareket kabiliyeti özelliklerinden taviz vermeden, YDSnin hafif botları ile enerjinizi daha verimli kullanabilirsiniz.
http://www.duyarlikapi.com//haber-414-infaz-koruma-memuru-botlari.html

ne kadar övseler de sonuçta bot yazın çok zorluycak bizi yaz kış uygulaması var mı ki ? yazları keşke normal ayakkabı giyilse

yok kardeş vardır yazlık kışlık olarak ayırmışlardır öyle botlar var ki normal ayaakkabıdan daha rahat ama bize vereceklerinin kalitesi nasıl olur bilmiyorum

inşallah iyi olur deniz kıyısı yerlerde çalışanların işi daha zor sıcaklık nem ayaklarda hastalık riski daha yüksek

Askeriyede bile yazlık kışlık var. Ayrımını yaparlarda ama rahat olacağını sanmam. Askerdeyken o botlar resmen zulümdü :D:D ayağını pert ediyor, tabanı beton gibi zaten ayak tabanı bıramıyor :D tırnak batmasına kadar götürebiliyor *tdown* aman aman onların vereceğinin yerine kendimiz alıp kullanalım daha iyi...

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

bak burda bot var. kargo pantolon olunca belli olmuyor

olabilir haklısın admin en iyisi ben sabah 7 de kalkıyım servise binmeden bizim mahalledeki ikm lerle konuşuyum hem de görmüş olurum üniformalarını yabancılık çekmem gittigimde :)

ozaman gerek yok güzelim uykumu eski üniformalar için bölmeyim :) yeni üniforma verirler inşallah bize benim hoşuma gitti üst kısmı aynı benim sweet e benzıo yakışır bana :)

Yukarı Alt