İNFAZ KORUMA MEMURLARININ ÇALIŞMA SİSTEMİ

Rica ederiz arkadaşım göreviniz de başarılar dileriz
(yazılarınızı küçük harflerle yazınız büyük harfle yazmak yasaktır.)

glbn84

Yeni Üye
vardiyalı sistem benim hoşuma gidiyor.haftada 3 gün izin mi oluyor peki? yani 2gün 12 saat çalışıyosun 2 gün izinlisin,doğru mu anlamışım? birde senelik iznimiz kaç gün olmakta,rapor hakkımız kaç gün? bunlarda önemli

Yani gunduz 12 saat calisirsan 24 saat izin gece 12 saate ise 48 saat izin. Sozlesmelinin yillik 30 gun rapor hakki var.

glbn84

Yeni Üye

Bana söylüyosan önce uslübunu düzelt,burası bilgi platformu bende sürekli takip edenlerdenim.Kurallar dahilinde İstediğimi sorarım.Sen buna ne hakla karışabilirsin ki???

ewet arkadaşlar paylaşımı basından sonuna kadar okudum we açan arkadaşa teşekkürü borç bildim :) ben a3 tipinde çalısıcam we bence vardiya sistemı harika bi qündüz bi qece çalıs sonra 2 qün tatilde qez bu bana uyqun evli felanda deqilim qencım ben arkadasım qezicem tozucam wardiya istiorummmmmmmm:D*argue*işimiz sakada inşallah wardiya sistemınde olurum yaa:) bizim müdür halısaha haastasıymıs iyi anlasıcaz onunla :)

glbn84

Yeni Üye

Bana söylüyosan önce uslübunu düzelt,burası bilgi platformu bende sürekli takip edenlerdenim.Kurallar dahilinde İstediğimi sorarım.Sen buna ne hakla karışabilirsin ki???

Ben direk sizi kastederek bi yorum yapmamıştım ama şimdi tekrar okudum da iyi ki alınmışsınız üstünüze(!)

USLÜP diil o ayrıca, üslubum da gayet yerinde, düzeltmemi gerektirecek bir şeyi yazmam merak etme...

Evet kurallar dahilinde sorabilirsin ama aynı şeyleri okumak da benim hoşuma gitmiyor..? Sadece yapman gereken biraz araştırıp öyle sormak, çok mu zor??? Hem daha çok şey öğrenirsin, öğrenirsiniz..

DİİL mi? (değil olmasın o) :D haddimizi bilelim lütfen.Seni ilgilendirmeyen şeylere karışmazsan sıkıntı olmayacaktır.
Berrincim bu son mesajım tartışmayacağım merak etme,ama buna cevap vermeliydim.

Çalışma saatleri ile ilgili bilgiyi yeterince aldık galiba ben daha cok ceza evinde çalışmak nasıl birşey hani ne gibi zorlukları var ne gibi sıkıntıları var. Calısırken nelere dikkat edicez. Hükümlülerle ikm nin diyaloğu nasıl olur. bu tip seyleri merak ediyorum. cevaplayan arkadasa simdiden tesekkür ederim. ( tekirdağ ikm )

ben bu sene kazandım aynı zamanda üniversite öğrencisiyim final sınavlarında izin alma durumu nasıl olur ? ayrıca hafta içi mezuniyet töreni var ? izin durumu hakkında yardımcı olurmusunuz acillll??

zeza

Yeni Üye
silivri de vardiyada çalışırsan eğer 12-24 12-48 şeklinde çalışma saatleri ben silivride çalışıyorum ve vardiyadayım.

zeza

Yeni Üye
sınavlara gelince sınavlar için kolay kolay izin vermezler ben bir senedir falan çalıyorum aynı zamanda örgün öğretimden üniversite okuyorum sınavlarım için hep rapor aldım.

Yukarı Alt