ikm eğitimi hakkında bilgi

ben erzurum ikm öğrencisi olacağım da acaba hüseyin turgut eğitim merkezimi yoksa hizmet içi eğitim merkezi mi bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi bir de önceden ön kayıt yaptırılması mecburi mi cevaplarınız için teşekkürler.

eray eğitim merkezini adı kısmında meb erzurum yazıosa erzurum hizmet içi eğitim merkezinde Cikpem yazıyorsa Hüseyin Turgut eğitim merkezidir...

Onur kardeş, meb yazıyor benimkinde aradım önce meb i bize henüz bilgiler gelmedi ikiye bölünür belki dedi sonra hüseyin turgutu aradım öyle bir şey yok dedi. bu arada seninde hayırlı olsun kardeş sen ne yaptın ne zaman gideceksin bir de elazığdanmısın:)

elazığdanım kardeş bnde ek11 listesindeyim 28 ekimde gidicem inş... meb erzurumum olarak geçen yerde yapacam.. bu forum sitesinde meb erzurum yazan yerin hizmetiçi eğitm merkezi olduğunu arayıp teyit eden ve meb erzurum yazanların oraya gideceğini söyleyen arkdaşlar var bnde ordan biliyorum durumu :)

Evet kardeşim teyit ettik, yerimiz güzel, detaylı araştırmayı da yaptık :D bu arada bende elazığ komisyonundanım :)

ankara cikpemden herkese sevgiler saygılar. burda herşey guzel. uniformalıyız artık kıyafetler on numara

Yukarı Alt