ikm eğitimi hakkında bilgi

merhaba arkadaşlar ikm eğitimleri hakkında tecrübeli ve fikir sahibi olan arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi yani dersler sonrasında dışarı izni var mı program nedir hafta sonu izinleri vb konular hakkında yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Oneonten arkadasın dedikleri tamamen dogrudur. genelde dersler 15:00 a dogru biter sonrasında konferans olur etut adı altında. faaliyet kolları olusturulur. evcı ıznını kalacagın yerını bıldırır bır dılekce ıle basvuru yapman halınde mumkundur. pazartesı sabah ılk ders saatınde olmanız yeterlı olacaktır. hafta sonu ıznı ayrı evcı ıznı ayrıdır. gece 12 ye kadar serbestsın ıstedıgın gıbı degerlendırebılırsın. işin püf noktalarını kaldıkca ogreneceksın zaten.

Sen eğitim merkezindesin heralde biz şuanda staj goruyoruz sonra eğitim görücez biraz ters oldu ama ceza evine alıştık :)

Birde öğrendiğim yeni bilgiye göre şimdi ek 10 listesinde Erzurum eğitim merkezi için Cikpem, bizim listede ise yani ek11'de MEB ERZURUM yazıyor. Şu an eğitimde olan bi arkadaşta bizim orada kalacağımızı ve eğitimi de orada göreceğimizi söyledi.

Yani bu demek oluyor ki Erzurum'da 2 eğitim merkezi var. Birisi Hüseyin Turgut Cikpem, diğeri de Meb Erzurum olarak geçen yer.

Bu konu hakkında detaylı bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Evet ben de şimdi inceledim. Erzurum hizmet içi eğitim enstitüsü meb erzurum olarak geçen bir yer var internet sitesini buldum. Ben ek 13 listesindeyim, biz orada mı eğitim alıcaz acaba..

Kaydımızı CEZA İNFAZ KURUMLARI VE TUTUKEVLERİ PERSONELİ ERZURUM EĞİTİM MERKEZİNE yaptırıyoruz ama listede eğitim merkezi adı Meb ERZURUM yazıyor. Bir şey anlamadım bu işten.

meb bakanlığıyla görüşme yapıp anlaşmaya varmışlardır. meb eğitim merkezinde eğitim alacak o listedekiler. erzurumda cike ait bir eğitim merkezi birde misafirhane bulunuyor...

Evet bahadır sanırım senin bulduğun yer ek 10,11,12,13'ün eğitim alacağı yer büyük ihtimalle. Bizde aylardır Hüseyin Turgut hayali kuruyorduk ki şu anda orda eğitim göreceğini düşünen yüzlerce aday vardır :D

Bizim eğitimimiz
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.
burada:) ek 10,11,12,13 e duyurulur:)

Telefonla da arayıp durumu teyit ettim.

wathcman benim hayalimde hüseyin turguta gidip bol bol spor salonunda kondisyon çalışarak vakit geçirmek vardı. :) Ama bu MEB erzurum merkezinde spor salonu var yazıyo ama kondisyon salonu yok diyo spor aletleri vardır umarım.. Spor yapmayı çok istiyordum ben..En çok bu takıldı kafama şimdi :)

Aynı hayalleri biz de kuruyorduk :D Tam donanımlı spor salonu yazıyor ondan da kasıt ne ben tam anlamadım? Aynı dertten muzdaripiz:) Yalnız dediğin gibi odalar çok güzel duruyor ve yani 2 kişilik gibi :D İnşallah öyledir:)

Evet odalar bence de çok iyi. Hatta fotoğrafta duş kabini falan var çok güzel görünüyo. Tam donanımlı spor salonundan kastı ben de anlamadım. İnsan bi fotoğrafını koyar :)) 240 adet 2 kişilik 16 adet 3 kişilik oda varmış. Zaten 240 adet iki kişilik oda 480 kişi alır. Bizi büyük ihtimal 2 kişilik odalara verirler.

Yukarı Alt