Hizmet İçi Eğitim Kursu

Söylenene göre 21 gün hizmet içi eğitim kursum çıkmış , önümüzdeki hafta pazartesiden itibaren 3 hafta abbas yolcu :) biraz kafa dinleriz:)) Her ne kadar Keçiören Eğitim Merkezine gideceğiz forumdaki arkadaşlarla tanışmak isterim:), her ne kadar kampüsten 3 hafta uzak kalacağıma çok üzülsem de :p şaka şaka kafa dinleyecek olduğuma gayet mutluyum :D

the Conq hayırlı olsun kardeşim... keşke il dışına çıksaydı daha güzel oluyo... bence yatılı kal yoksa işe gelip gitmek gibi olur:| hergün git gel :(
yinede güzel bi tatil oluyo işten kurtuluyorsun üç hafta kafa dinliyorsun...:)

sabah 8 aksam 5 mı olacak yanı :) gitmem o zaman :)

bilmiyorum henüz kararımı vermedim, normalde kampüste lojmanlardayım, ya bir arkadaşımda kalacağım ya da orada yatılı kalacağım, aslında yatılı kalmak istemiyorum çünkü kafama göre hareket edemeyeceğimi biliyorum. Hele şu resmi yazı gelsin de bakacağız artık, sabah 9 öğleden sonra de 3-4 diyorlar

yok artık hergün o yolumu çekicen.... ortam güzel oluyo bak yatılı kal tatil gibi olmaz sonra , resmen iş gibi olur... gezmek istiyosan zaten 3 ten sonra boşsun git gez ...

kalmayı düşündüğüm arkadaşlardan en uygunu dikimevinde olan, biraz ters kalacak ama araçla giderim ya 15 dklık yol :) sana da mı çıktı aziz

neyse ilk grupta ısmım yokmus benım :)
senin adına sevindim kardeşim :) belkli bi dahaki grup ankara dışı olur en azından başka şehirleri görme fırsatı doğuyor insana

ben oyle her yere de gitmem :) istediğim insanlarla istediğim yer olması lazım :) ki o da zor :) :)

neyse ilk grupta ısmım yokmus benım :)
senin adına sevindim kardeşim :) belkli bi dahaki grup ankara dışı olur en azından başka şehirleri görme fırsatı doğuyor insana

ben oyle her yere de gitmem :) istediğim insanlarla istediğim yer olması lazım :) ki o da zor :) :)
senin işin zor otur oturduğun yerde :) sen arkadaşlarından oluşan bi liste yap sonra komisyona sun :) senin isteklerini kabul etmeyeceklerde kiminkini edecekler kardeşim :)

:) beni mutlu edıyon abla:) saol :) :)

Bugün eğitim merkezine gidip ankara kadrosu için kalacak yer ayarlayıp ayarlamadıklarını sordum fakat almış olduğum yanıt komikti, ankara içinden gelenlere yer ayarlamadıklarını, sadeceşehir dışından gelenler için yer ayarladıklarını söyledi. Lojman bölgesinden gelecek arkadaşlar için büyük sorun teşkil edecek bu durum, çok şükür kalacak yerim bol yoksa büyük sorun yaşayacaktım.

ben gecen sene gittim 690 lira yattı hesabıma 30 tl de taksiye verdiğimiz fişi verdik personele yani toplamda 720 tl yattı :)Allah bereket versin :) eskiden hiç vermiyorlarmışpeki kaç günlüğüne verdiler bunu

geçişlerde 4 yıllık mezunları alıyorlar.yeni yönetmelikte kapalıdan dsm ye dsm den kapalıya gitme kolaylaşıyor.torpil ara yanlışı sen düzelt:)

Seni hastanede karıştırmışlar desem olmuycak:):) fazla geri gittim galiba:)
senin evrakları karıştırmışlar :):) ha şimdi oldu :):)

hala saygı devam edıyo :) :)

Yukarı Alt