Gardiyan Deyip Geçmeden !

Geçen hafta servis otobüsünde üç arkadaşını öldüren bir İnfaz ve Koruma Memuru vakasından yola çıkarak bu mesleği icra edenlerle ilgili 'empati' içeren bir yazı yazdım. İyi ki de yazmışım.
Meğer İnfaz ve Koruma Memurları türlü sorunlarla boğuşuyormuş da kimsenin ruhu duymuyormuş.
'İnsan, insaf, infaz' başlıklı yazı için ülkenin dört bir yanındaki memur arkadaşlarımızdan teşekkür mesajları yağdı. Mağdur olmaması için adını saklı tuttuğum bir İnfaz Koruma Memurunun yazdıkları, konunun vehametine, ilgililerin ilgisini çekmeye yetecek mi bilmiyorum.
Ama bundan sonra da mağdur memurların seslerini duyurmaya çalışacağım.

haberin devamı için tıklayın
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi

iş olsun da devlet olsun da hamallık yaparım anlayışının gereğidir bu..

bi gireyim ondan sonrasını düşünürüz demektir..

Star da bir dizi(20DK) var orada cezaevlerinde olan (personelde dahil) illegal olayları anlatıyor.Bu gerçek mi? yoksa cte personelleri neden itiraz etmiyor? BENİ İKM OLMADAN SOĞUTTU AİLEM SEN BÖYLE BİR İŞ YAPACAĞINA LİMON SAT GÖNDERMEM BÖYLE BİR İŞE DİYOR.
BEN BU İŞİ YAPMAK İSTİYORUM BU DİZİ KURGU İNANMAYIN DEDİM AMA BİZİM ÜLKEMİZDE NASIL ALGI OLUŞUYORSA ÖYLE GİDER....

Yok kardeşim sen İKM ol yada olmaya çalış. Şİmdi her şey değişti ikm den çalışanına herkes çok iyi çıkar arada bir iki dengesiz onuda iyiler hazmeder , açıkçası türkiye değişti

milletin dedigi önemli dedgil onlarda kuyruk acısı var hani üzerlerine kapı kapatıyoz ya o koyuyor onlara onun icin akılları sıra imtikam alıyolar devletten.
suclu insanların kanunlara saygısı yok zaten olsa bu konularda olmaz
o insanlar bizim yerimizde olsa varya yakar ortalıgı.
bu iş bu kadar kolay degil.
siz rahat olun gun ola harman ola.
saygılar

dediğin dogru da zamanında şimdikı basımızıdakıler ıcerıde ıken ikm nın nasıl oldugunu o donemkı hareketlerını gorup şimdide aynıdırlar dıye deger verılmıyo bıze ... durumun değiştigini bıldırmek gerek.... zamanında duyduguma gore tayyıp erdogana maydonozu 20 liraya satmıs gardıyanın bırı. bı de o zaman

iş olsun da devlet olsun da hamallık yaparım anlayışının gereğidir bu..

bi gireyim ondan sonrasını düşünürüz demektir..

dedıgın tarafı da var ama mecburıyet durumuda mevcut. ınsanoglu oldugu durumu hıc begenmez. bosuna dememısler senden yuksektekılere degıl alcaktakılere bak sükret diye..

Maalesef imaj sorunu mali ve sosyal haklarımız kadar önemli bir sorun ama reis55'in dediği gibi zamanında üzerine kapı kapananlar bizi ekranlarda böyle göstermeye devam ediyor ne yazık ki...

Yukarı Alt