Forumu Bakımı Yapılacaktır!!!

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
Üyelerimizin Dikkatine!!!

Sevgili arkadaşlarımız,

Sitemizin barındığı host şirketi sunucularda yapacağı yenileme ve bakım hizmetleri için 18 Ocak Cuma günü saat 21:00 civarında yenileme yapmayı planlanıyor. Sunucu yenilenirken maalesef sitemiz bir süre kapalı kalacaktır. Cumartesi gün içinde ise sitemiz tekrar aktif olacaktır.

Bu rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz..

Sitemizin arkadaşlarımıza yararı olduğunu düşünüyoruz. Maaşlarımızdan arttırıp host ücretlerini bireysel olarak sağlıyoruz. Şuan 3000 üyeye yaklaşıyoruz. Memur olma yolunda birçok arkadaşımıza yardımcı olduk. Birebir gördüğüm yeni başlayan arkadaşlarımıza baktığımda onların mutluluğu bizlere yetiyor. Burada hiçbir kimsenin bir çıkarı yoktur. Sitemizin hiçbir dernek, kurum ve kuruluşla da alakası bulunmamaktadır. Cezaevi hakkında ne bağlantı varsa sitemizde bulunuyor, bulunacaktır da, rakibimiz de olsa :) Anlayışınız için teşekkür ediyoruz..

FORUMCİP YÖNETİMİ

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
bizim elimizde olan birşey değil maalesef sunucuda bulunan 1000 lerce site kapanacak sadece bakım olana kadar..

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
güncelleme sonrası ufak bir problem çıktı şuan bir sorun yok gibi görünmekte. Eğer bir yerde hata alan var lütfen bize bildirsin arkadaşlar...

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
her yıl düzenli sunucularda bakım oluyor.. 1-2 günlük sıkıntı çıkıyor.. şuan tam gaz :D

Sanırım öyle bişey :) Ben telefondan giriyorum anasayfaya tıklayınca
" NEOBRO PANEL - v0.8 " diye bişey çıkıyor anasayfa görüntülenmiyor. Bende dedim acaba sorun sadece bende mi çıkıyor kimse bahsetmeyince dedim benim telefonumda mı sorun var :) :)

Yukarı Alt