Erzurum komisyon adayları

arkadaşlar erzurumla görüştüm izmir taban 72 nin üstündeymiş benim gene olmadı sizlere mülakatlarda başarılar diliorum

benım dayımın oğlu erzurum oltuda ikm onun erzurumdaki katip arkadaşından öğrenmiş benım puanda 71.609 kardeşim

arkadaşlar gündüz erzurumu aradığımda açan kişiye bilig almak istediğimi eğer listedeysem ona göre bilet yarlayacam sadece taban da yükselme warmı onu sormöak istiyorum dedim. karşı taraf senin puanın kaç dedi bende söledim adam hiç uğraşma bilet falan baraj şu anda 72 nin üstünde ve girilmeyi bekleyen bir sürü dosya war dedi ben ne konuştuysam onu söledim ama adam yalan sölediyse bişey diemem
herkes için hakkında hayırlısı olsun

kardeşim bu sadece bi kişinin demesiyle olmaz sen yinede umudunu kırma 71 ile kapandığı yüksek ihtimalle doğrudur

71 ile olsada benim ki olmuor ama bana attığın msj da 71.6 ile kapatmış kesin bilgi demişsin ve kontenjan dolmamış demişsin ben 70.375 ile başvurdum. kontenjan dolmasa o puanla değil benim puanımla kapatırdı demek istiyorum mantıksız mı düşünüorum bilmem ama
senin dediğin gibi allahdan ümit kesilmez daha can çıkmadı dimi p.tesi çıkacak :D bu arada konuştuğum kişi pazar 4 gib açıklanacak demişti bilginize tabi ne kadar doğrudur bilemem

bak işte arkadaşım komisyon bile yalan atıyo pazartesi saat 9 da açıklanacak sonuçlar emin ol 71 ile kapanış yapar bu izmir

yusuf

Yeni Üye
arkadaşlar inşallah 70 puanlara kadar düşerde başvuranlar şansını denese *helpless* benim geçenki alımlarda 0,03 le sıralamaya giremedim inşallah bu sefer olur da şansımızı deneriz:)

yusuf

Yeni Üye
hayırlısı olsun bakalım pazrtesi net bir şekilde öğreneceğiz artvin ve şırnakta durum ne acaba.......bilgisi olan varmı

öncelikle selamünaleyküm benm puanım 71.714 ark.lar dün saat 3gibi aradım komisyonu aktardım durumumu eskişehirden gelicem eğer sıralamaya girdiysem ona göre biletimi alcam demiştim ve acan kişi verin tc kimlik numaranızı bakayım dedi söyledim ve bana sıralamaya girememişsiniz dedi 724. olarak başvurmuşsunuz dedi kimsenin ümidini kırmak istemiyorum ama aramızda komisyonla geçen konuşma buydu ve kim duyum aldıysa kaynak sağlammı bn dün ümitlerimin hepsini yitirmiştim ama şurdanda aklıma şöle geliyor komisyonda herhalde yalan söylemez bu konuda bilmiyorm ne yapcağımı şaşırdım

Yukarı Alt