eğitim yerleri açıklandı....

ben ek 10 listesindeyim 21 ekimde başlıcakmış eğitim ama ben hiç bir şey anlamadım kayıda ne zaman gideceğim:(( ekime kadar evdemi beklicem:(

adanalı sen 7-11 ekim arası yapacaksın kaydını. 21 ekim de eğitim merkezinde uyum eğitimin başlayacak. Bir hafta sürecek. Daha sonra staja gideceksin, staj bitince eğitim kaldığı yerden devam...

Kefıl ıcın amcam babam olur mu bır de 26 agustas son gün cumartesi pazar kayıt yapılıyor mu ek 4 de ısmım ıst da egıtum gorenlerle tansmak ıstrm

Bende Ek- 10 listedeyim ek 10 listede olan arkadaşlar bana ulaşın arkadaşlığımızı şimdiden kuralım.( Manisa ikm)

arkadaşlar yükleme senetleri yapılacak.
bu senetleri eşiniz anneniz babanız kardeşiniz vs. kişiler tarafından imzalanabilir. noterde yapıldıgı zaman bu senetler yaklasık 200-250tl arası oluyor. benden tavsiye gidecegi egitim merkezine yakın olanlar ailesi ile birlikte gitsin notere gerek kalmadan egitim merkezinde parasız bir şekılde halledebilirsiniz. benden 400 lıra para almıstı noter. bimer'e şikayette bulundum noter 200 lırasını ıade ettı. fazla para vermeyın.

herkesin eğitiminin nitmesını beklemezeler. eğitimi tamamlayanların ataması yapılır.

Ben simdi 7 ve 11 ekim arasina kadar hç bir yapmayacagm dimi kayit o zaman ya..bu kefil işi falan hep o zaman mi halledecegiz..ek 10 listesindeyim devrelerim egitimde gorusuruz:)

bende ankara eğitim merkezi arkadaşlar. pazartesiye kadar kayıt var. 2 eylülde başlıyoruz. bugun noter işlerini halletip gece yola çıkmayı düşünüyrum. yarın kayıt işlerini bitirip 2 eylülü beklicem.

arkadaşım odalarda yani istediğimiz arkadaşlarla kalma durumumuz olabiliyomu. mesala biz burdan 3 kişiyiz aynı odalarda kalabilirmiyiz.

arkadaşım odalarda yani istediğimiz arkadaşlarla kalma durumumuz olabiliyomu. mesala biz burdan 3 kişiyiz aynı odalarda kalabilirmiyiz.

kalabilirsiniz yüksek ihtimal istanbuldaki tüm odalar 2 kişilik olması lazım

işte bu durumda eğitim merkezindeki idare memurları ve eğitmenlerden yardım alacaksınız uzun bir grup tahmini olarak eğitimi bitan kişilerin atama evrakları bakanlığa gönderilir...

biraz önce denizli eğitim merkezine kayıt yaptıracak kişilere baktım.. sanırım DSM hepsini denizliye gönderdiler diğer listeleride iyice inceleyeceğim...

Yukarı Alt