Cezaevinde Yangın Paniği

Kayıt
20 Mart 2012
Mesajlar
151
Beğeniler
0
#1
Gümüşhane E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda, bir mahkumun yatağını tutuşturmasıyla çıktığı ifade edilen yangında, 2 infaz koruma memuru ile 4 hükümlü dumandan etkilendi.Merkeze bağlı Arzular beldesinde bulunan Gümüşhane E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda, bir hükümlünün yatağını tutuşturmasıyla küçük çaplı yangın çıktı. Yangın, cezaevi personelinin müdahalesiyle kısa sürede söndürüldü. Bu sırada, 2 infaz koruma memuru ile 4 hükümlünün dumandan etkilendiği bildirildi.

Gümüşhane Devlet Hastanesi'ne sevk edilen 6 kişinin bir süre müşahede altında tutulduktan sonra taburcu edildiği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 
Kayıt
21 Mart 2012
Mesajlar
423
Beğeniler
0
#3


çok sakat bir durum.. düşünsene içerideki insanlar kapalı çıkamıyor.. geçenlerde bi cezaevi aracı yanmıştı hatırlar mısınız..
 
Kayıt
30 Mart 2012
Mesajlar
99
Beğeniler
0
#8


çok sakat bir durum.. düşünsene içerideki insanlar kapalı çıkamıyor.. geçenlerde bi cezaevi aracı yanmıştı hatırlar mısınız.. doğru haklısın bu olay kayserıde olmuştu. vandan istanbula tutuklu ve hükümlüleri götüren nakil aracı n tutuşması sonucu 5 can cayır cayır yanmıştı Allah düşmanımın başına getirmsın
 
Yukarı Alt