Ceza evi müdürlüğünün belirlediği hastaneler

Merhaba arkadaşlar ikm sınavını kazandım ama istenilen evraklarla ilgili sorularım var
-Hakkında devam eden ceza soruşturması veya kovuşturması bulunup bulunmadığına dair beyan (Komisyonumuz Başkanlığından temin edilecek) bu evrak tam anlamıyla nedir aydınlatırmısınız ?????
-Güvenlik soruşturma ve arşiv araştırması formu ( Bu evrağı nerden bulabilirimn ve nasıl teslim edecem)
-Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü’nün belirlediği bölge hastanelerinden alınacak) bu alkınacak saglık raouru hastaneler hangileri ????

Yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden

http://www.istanbul.adalet.gov.tr/duyuru/ikmnihaibasari.html
Bu linkteki eklerden indirebilirsin kardeş hayırlı olsun

1.Adana Devlet Hastanesi,
2.Afyon Devlet Hastanesi,
3.Antalya Devlet Hastanesi,
4.Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Numune ve Eğitim Araştırma Hastanesi,
5.Bursa Devlet Hastanesi,
6.Çorum Devlet Hastanesi,
7.Diyarbakır Devlet Hastanesi,
8.Elazığ Devlet Hastanesi,
9.Erzurum Numune Hastanesi,
10.Eskişehir Devlet Hastanesi,
11.Gaziantep Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi,
12.İstanbul Haydarpaşa Numune,ŞişLİEtfal, Haseki ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastaneleri,
13.İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi,
14.Kars Devlet Hastanesi,
15.Kayseri Dr.Vedat Ali Özkan Devlet Hastanesi,
16.Kırıkkale Yüksekİhtisas Hastanesi,
17.Konya Numune Hastanesi,
18.Malatya Devlet Hastanesi,
19.Mersin Devlet Hastanesi,
20.Sakarya Devlet Hastanesi,
21.Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi,
22.Sivas Sultan 1.İzzettin Keykavus Devlet Hastanesi,
23.Trabzon Numune Hastanesi,
24.Van Devlet Hastanesi,
25.Zonguldak Devlet Hastanesi,

arkadaşlar çoğu komisyonda artık bu bölge hastaneleri istemiyor artık. tam teşekkullu devlet hastenesi olsun yetiyor. komisyondan komisyona değişiyor bu durum.bizde bolge hasteneleri istemediler mesela. bu benim için çok iyi oldu.en yakın ankaraya gitmek yerine kastamonudan alacağım raporu.

hayırlı olsun öncelikle sorunun cevabına gelirsek hakkında soruşturma dediği adli sicil kağıdı adliyeden temin edeceksin Güvenlik soruşturma formu internetten temin edebilirsin google ye yaz güvenlik soruşturma ve arşiv araştırması formu diye hepsi aynı daha da bulamazsan adalet. gov. tr adresinden dökümanlar bölümünden bulabilirsin, diğer sorunun cevabını kazandığın yer belirliyo bölge hastaneleri var onlardan biri olur zaten admin listeyi vermiş bölge hastanelerini. tekrardan hayırlı olsun

Yukarı Alt