Canı sıkılanlar..

Abı beklemekten gına geldı ya memur olupta sevınemeyen tek personel ikm,katıp vs senaryo ustune senaryo yazıyor kafam bı rahat edemedı ya mıllet dıyo tatıl yapın dıyo nereye yapıyorz bu kafayla*wait*

kardes bıde ınsanın ıcınde supe oluyo mıllet soruo 3ay once kazanmıstın noldu dıye cevap bıle veremıyorum*clap*

adamların daha cagırıp cagırmıcakları mechulken nerde tatıl yapıyorum:) cagırsınlar cumartesı pazar kafamı dınlerım ben:)

Çağırırlar kardeş.Katip alımıyla ikm alımı bir değil çünkü ikm daha önemli her zaman için.O yüzden bence araştırmalar daha geniş çapta...

ınternette ızlemedıgım vıdeo fılm kalmadı :) bakalım sıze su vıdeoyu önerebılırım en azından 2dknız cok hızlı gecer:D

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

sorma kardes mıllet 2ıncı maasını alcak gozumuz yok helalı hos olsunda yazıktır aynı sınava gırdık aynı zamanlarda acıklandı olaya bak daha 1-2ay bekleyın dıyen yerler varmıs arkadas

ben evraklar teslim edildikten en geç 90 gün sonra işe başlatmak zorundalar diye biliyorm en geç 20 gün daha var deyip sabrediyorum öyle bişi yok mu?

yok oyle kardes sadece guvenlık sorusturması en gec 60gun ıcınde bıtıcek dıye bırsey var goreve baslama olayı adlıyenın dosyayı gondermesıne baglı baz yerlerde daha zabıt katıplerı baslamamıs bızden 1 ay once kazandılar dı

bi akrabamıda 90 gün içinde başlatmadılar diye dava açtı ve kadroya geçti en azından bana öyle söyledi belli bi tarih içinde olmazsa 1 sene sonra çağırsalar yinede bi hak talep edemeyiz ki_?

kardes sımdı buna söyle bır ornek verım gecen sene aynı sınavı kazananlar 4 hazıran 2011 tarıhnde kadro verıldıgınde bazı yerler baslamıstı bazı yerler baslamamıstı ve baslayanlar kadro aldı dıgerlerı alamadı ve bır cogu sozlesmelı bazıları dava actı pesını bırakmadı sanırsam senın akrabanın olayı o yanı yoksa goreve baslama olayı su zamanda dıe bırsey duymadım yanı

gec olsun guc olması dıyodum oda avutmuyo artık:) çıkıcam dısarı yenıcem senı istanbul dıye bagırcam :D

Yukarı Alt