bilgi

s a ben 3 yaşında bir trafik kazası geçirdim dalağım alındı suan 25 yaşındayım askerden muafım çürük raporu veridiler infaz koruma memuru olmak istiyorum ilerde bir sıkıntı çıkarmı gayet sağlıklıyım amma askeri yönetmelikte böyle bir madde varmış çürük verdiler ilerde bir sıkııntı çıkarmı okulunuz da örnekleri varmı sınavı kazandım hastaneden infaz koruma memuru olur raporunun aldım bilgilendirirseniz askerliğe elverişli değildir yazıyor askerlik durumu sıkıntı olur mu

ramazan kardeş bu konuda cidden bir bilgim yok, araştıralım ona göre sana bilgi verelim, sen hiçbirşeyin yok gibi gir mülakatlara sağlık raporunda bunu dile getirme diyeceğim ancak bu sonuçta ortaya çıkar. Başvuru esnasında herhangi bir şart belirtmiyor başvuru formunda hatta askerlik durumu ile alakalı yer var oraya da yazmak zorundasın bu sana zorluk çıkartabilir bildiğim kadarıyla ama bir araştıralım bakalım

hocam ben ikm kazandım başvuru formunada yazmıştıma askerden mauf olduğumu istenilen evrakları gönderdim heyetten ikm olur yazısı aldım askerlik durum belgemde neden mauf olduğumu belirten ek verdim işte ginede korkuyorum

hocam ben ikm kazandım başvuru formunada yazmıştıma askerden mauf olduğumu istenilen evrakları gönderdim heyetten ikm olur yazısı aldım askerlik durum belgemde neden mauf olduğumu belirten ek verdim işte ginede korkuyorum

Yukarı Alt