Bakırköy komisyonu adayları

bugün çalışıcaklar.hatta mülakatlar 22:00 22:30 kadar sürüyomuş.ben teknisyenlik sınavına girdiğim de katip bi çocuktan aldığım bilgi.ayrıca narkoz diye bir arkadaş vardı oda saat 21 küsürlerde mülakata girdiğinden fln bahsetmişti hatılladığım kadarıyla bakırköyde

kardeş keşke mülakatlar dediğin gibi gece yarısına kadar sürse çünkü böyle bişey olması demek herkese 3 5 dakika zaman ayırmaları demektir dolayisiyle kendimizi biraz daha rahat ifade ederiz
ben geçen alımlarda silivrideydim lanet olası mülakat 30 saniye falan sürdü ismini bile sormuyolar düşün artık okadarcık bi zamanda nasıl ifade edeceksin kendini

o mülakata giren biri olarak,yardımcı olmaya çalışayım kardeş;öncelikle;takım elbiseni giy. sakin ve kendine güvenin olduğunu komisyona hissettir.öncelikle sorulan sorulrn pek önemi yok,öyle sorular varki:cevabı belirsiz zaten ,mülakatta cevaptan çok;senin diksiyonun,duruşun,kendine güvenin ve yorumun önemli.komisyon üyelerinden biri, soru sorduğu sırada diğer üyeler;seni süzer ve çapraz sorguya tabi olursun panik yapma.doğal ol.komisyon üyeleri çok doğal çünkü:) maksat muhabbet. adamlar sandığınız gibi kasmıyor.Allah yardımcınız olsun.biz gidiyoruz siz gelin.

emre16
kardeş herkes aynı telkinde bulunuyo yani senin dediğin gibi sorular önemli deilmiş sakin olmak diksiyon ve konuşma kabiliyeti önemliymiş, iyide güzel kardeşim sorulan sorunun cevabını bilmezsen neye yorum yapacaksın sen komisyona komisyon sana bakacak böyle bi durum zaten gerginlik yaratır hem karşıda hem sende
mesela sorunun cevabı hakkında hiçbir fikrimiz yok diyeli 3 soru soruldu 2 tanesini hiç bilmiyoruz ozaman ne söylemek lazım bilmiyorummu diyeceksin ne diyeceksin

yalan izmir 71 le kapanırmı inanmayın.

emre kardes taban puan yorumun nedır bakırkoy
kardeşim inan hiç belli olmuyor.bizde 70 le giren vardı nasip kısmet.tabi başvuru yoğunluğu belirliycek örnek:ineboluyu 5 kişi alım vardı 8-9 kişi başvurdu boy mülakata 5 kişi geldi 4 ü alındı.silivri 80 alım vardı çoğunlukla silivriye başvuru oldu 74 le kapattı alım çok olan yerlere başvuru çok oluyor.sizden duyduğum kadarıyla;bandırmaya çok başvuru olmuş.74-78 arası kapatır.bundan yüksek olmaz inş,artvine sürpriz şekilde düşük başvuru olursa;taban puan çok düşük olabilir.hakkınızda hayırlısı

hatırlayamadım efendim diyeceksin.mülakatlar sonucunda;sende aynı düşencede olacaksın:) inş kazanırsın ozaman aranızda aynı muhabbetler geçecek.

3 soruyada hatırlayamadım efendim desek neolur acaba:)
ya ben dediklerine katılıyorum kesinlikle doğru tespitler ama o an geldiğinde ve sürede çok kısıtlıysa örneğin silivride kişi başı 1 dk bile deildi böyle bi sürede insanın eli ayağı birbirine giriyo ben mülakattan önce ne hayaller kurdum onlarca sahne canlandırdım gözümde şöyle cvp veririm böyle poz veririm ama fırsat olmadı:)

Yukarı Alt