Asker Yöneticimiz BOZOK

değerli yönetcimiz, çok sevdiğim arkadaşım bozok ayın 12 i itibariyle Samsun'da vatani görevini yapmaya başlıcaktır. bir an önce bu önemli görevi bitirip gelmesi temenisiyle....
Güle güle git canım arkadaşım.... Allah'a emanetsin...

hayırlı teskereler Bozok..Rabbim hayırlısıyla teskere alacağın güne de eriştirir inşallah..Hep beraber şafak sayacağız..Seni özleyeceğiz..Allah'a emanetsin..

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlarım. Vatan bana forum size emanet *lol* Ben askerdeyken yeni kazanan arkadaşlar görevlerine başlayacak kısmetse hepinizi tekrardan tebrik ediyor görev yerlerinizde başarılar diliyorum. Gelince görüşürüz *bye* Her Türk Asker Doğar benim gibi *tup* Gelemezsekte VATAN SAĞOLSUN !

Bozok;
bizde sana teşekkür ediyoruz, hayırlı görevler Allah a emanetsiniz , Allah hayırlısı ile teskere almanı nasip etsin.

fevzi

Yeni Üye
hayırlı tezkereler kardeş yardımların için çok teşekkürler Allah(c.c) sana sağlıkla vatani görevini yapmayı ve bir an evvel de ailene ve sevenlerine kavuşmayı nasip etsin

hayırlı tezkereler... 345. Dönem KD gidiyorsun :) Samsundan Kıbrıs a gitme ihtimalinde var B) dua et gelmesin sıcakta Kıbrıs :D

ben uzun dönem kıbrıs ta yaptım hiç güzel değil
ne insanı nede havası
ha bire denitim hiç çekilmiyor
havanda su döver gibi sadece denetim hazırlanıyorduk.

ne insanı nede havası

Bende KD gittim Kıbrıs a insanı asker sevmez vs... Sıcağı ölüm resmen nem ve ter akıyor böyle :mad: Evet denetimde var. Habire denetime hazırlıyorlar askerleri... Evel sene samsun dan kıbrıs a baya asker yollamışlardı eğer bu senede öyle yaparlarsa maf oldun demektir bozok :D :D

ne insanı nede havası

Bende KD gittim Kıbrıs a insanı asker sevmez vs... Sıcağı ölüm resmen nem ve ter akıyor böyle :mad: Evet denetimde var. Habire denetime hazırlıyorlar askerleri... Evel sene samsun dan kıbrıs a baya asker yollamışlardı eğer bu senede öyle yaparlarsa maf oldun demektir bozok :D :D

ha bide ordaki pahalılığı unutmayalım
:)

Yukarı Alt