ankara eğitim merkezi

arkadaşlar ankara eğitim merkezi ile ilgili bilgisi olan varmı. eğitimler nasıl ortam nasıl. odalar kaç kişilik. hocalar nasıl. ne biliyorsanız yazarmısınız arkadaşlar.

gidebileceginiz en güzel eğitim merkezi diyebilirim. ben orda eğitim aldım farkı anlayacaksınız. bir kere konumu cok güzel cam ağaçlarının ıcınde keçıorende. hocalarınız arkadaşınız olacak. odalar 4-5 kısılık cogu klımalı 2 kısılık odalar da var sansınıza artık. yemekler guzel. ulasım cok kolay. adli tıp ıle iç içe. dikkat edin etraftan tabutlar cıkabılır :) tadını cıkartın kapalı spor salonu fitness otelden güzell.

arkadaşlar ben şimdi noterden geliyorum. bu senet varya onu hiç almadılar benden orda başka kağıtlardan yaptılar. ben dedim bunu verdiler bize.o dedi yok o ornek. oraya sığmaz. bunuda kabul ederler bişey olmaz dedi.3 evrak tam. sizce bi sorun olurmu. birde iki bekar kefile 176 tl ödedim.

yazdı yazdı. hepsini yazdı. kefiller kendi el yazısıylada bişeyler yazdılar. 176 çok geldi ama. iki bekar kefile

mehmet cevaplamış.. en güzel eğtim merkezlerinin 2'sinden birine düşmüşsün hayırlı olsun bakalım... sıralarınızı kaçırmayın ;)

mehmet cevaplamış.. en güzel eğtim merkezlerinin 2'sinden birine düşmüşsün hayırlı olsun bakalım... sıralarınızı kaçırmayın ;)
abla diğer güzel eğitim merkezi hangisi:)

erzurum...

erzurum...
ben erzurumdayım abla 21 ekimde:)

bugun ankara eğitim merkezinde kayıt işlemlerimizi tamamladık. geriye 2 eylülde orda bulunmak kaldı. 3 arkadaş ard arda girdik içeri ama listeleri alfabetik sıraya almışlar.imza atarken farkettik. inşallah aynı odaya düşeriz.gelirken takım elbiseyle gelin bir memur nasıl giyinmesi gerekiyorsa oyle gelin. uniformalar gelene kadar derslere de oyle gireceksiniz dediler.

ankara eğitim merkezini bir harika diyorlar ya bu 26sında başlıyanlar. bakalım pazartesi gidince gorecez. hayırlısı olsun.

boras06

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba yeni üye oldum.Ankara yı kazandım eğitim yeri seçme şansımız oluyor mu Ankara da olur demi eğitimim?

Yukarı Alt