ADALET MAĞDURLARI İMZA KAMPANYASI

nil8585

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.TBMM Dilekçe komisyonunda bulunan iki dilekçemiz var.Aşağıda verdiğim linke tıklayıp siteye üye olduktan sonra imzalayabileceğim dilekçeler kısmında sayfa 10da Seher Merve Kekeç'in dilekçesi var ve imza sayı 26 o dilekçeyi imzalayalım lütefen.Diğer dilekçe Recep Ak'ın .1.sayfada ve 261 imzaya sahip.İki dilekçeyede imza atmanızı ve bunu diğer adaletçi arkadaşlarınızla paylaşmanızı istiyorum. https://edilekce.tbmm.gov.tr/DilekcelerImza.aspx
Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

nil8585

Yeni Üye
Sanırım aranızda hiç adalet mezunu yada adalet okuyan yok yada durumun vehametinin farkında değilsiniz yadaaaa bana dokunmayan yılan bin yaşasın hesabı.ancak biraz araştırıp bilgi sahibi olsanız duyarsız kalabileceğinizi sanmıyorum çünkü aöf den adalet okuyanlara verilen öncelik infaz korumada son anda listeden çıkarıldı ve aöf adalet okuyanın öncelik hakkı ortadan kalktı.Bu katiplikte ve mübaşirlikte de yapılacak ama biz hakkımızı aramaya ve de almaya kararlıyız sonuçta bu sayfada gezinen insanlar da nihayetinde adalet bakanlığının bünyesine çalışan yada çalışacak olan insanlar desteğinize bu yüzden ihtiyacımız var

yeni gördüm adaletçilere sonsuz destek bu işi yapmayı bilgisi ile adaletçiler hakediyor nitekim sağlık bak. tıbbı döküman memuru için bile o okulun yani tıbbı dökümantasyon mezunu alıyor sadece bir örneklerden 1 tanesi...

Yukarı Alt