Adalet Bakanı İnfaz Korumalarla İlgili Konuştu

Kayıt
19 Aralık 2012
Mesajlar
83
Beğeniler
0
#1
Adalet Bakanı Sayın Sadullah Ergin, katıldığı tv programında İnfaz Koruma Memurlarının özlük haklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.Adalet Bakanı Sayın Sadullah Ergin, katıldığı televizyon programında İnfaz Koruma Memurlarının özlük haklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Samanyolu Haber Televizyonunda yayınlanan "günlük" isimli programa katılan Adalet Bakanı, program sunucusuna gönderilen İnfaz ve Koruma Memurlarının özlük haklarıyla ilgili sorulara cevap verdi.
Program sunucusunun İnfaz ve Koruma Memurlarından gelen soruları yönelttiği Adalet Bakanı şöyle konuştu:
Dış güvenlik yasamız var, parlamentoya sevk edildi. Cezaevlerinin dış güvenliğinin jandarmadan alınarak Adalet Bakanlığı'na bağlı birimlerce yapılmasını öngüren bir kanun tasarısı. Bu tasarı yapılır iken infaz kurumunda çalışan infaz memurlarımızın şartlarını iyileşltirmeye dönük Maliye Bakanlığımız ve Başbakanlığımızla çalışmalarımız, temaslarımız devam ediyor. Umuyorum ki bu çalışmalardan pozitif sonuçlar çıksın. Fedakarca çalışan ceza infaz kurumu personellerimiz de istifade etsin.
 
Kayıt
9 Mart 2012
Mesajlar
72
Beğeniler
0
#3
:D Umuyorum ki *(!) bu çalışmalardan pozitif sonuçlar çıksın.

* = Anca umuyoruz zaten bizde sayın bakanım
 

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
Kayıt
13 Kasım 2011
Mesajlar
349
Beğeniler
17
Yaş
34
Şehir
Ankara
#4
farkettiniz mi bizimle alakalı cevap verdiğinde aşını eğip gözünü kaçırıyordu ? ben ümidimi kaybetmek üzereyim.. yine kadük kalacak bizim yasa..*helpless*
 
Yukarı Alt