3 Mayıs Türklüğün şahlanış günüdür!

elbayy

Yeni Üye
Kayıt
18 Mart 2012
Mesajlar
23
Beğeniler
0
#1
3 Mayıs Türkçülük günü, bir bayram veya bir yas günü değildir.

3 Mayıs; Türklük uğruna tabutluklarda çekilen çilenin, ızdırabın ve türlü kahpeliklerin adıdır, ve yine bu türlü felaketlere karşı Atsızcasına bir dik duruş ve soysuzlaşmaya karşı bir başkaldırıdır!

3 Mayıs günü, Türklüğün şahlanış günüdür!

Bu manada Türklüğe gönül vermiş ve hizmette bulunmuş bütün şahsiyetleri, rahmet ve minnet duygularıyla anıyoruz.

Günümüzde Türk’üm diyemeyen ağızlar, asil Türk Milletine duyulan sevgi ile büyük Türk ülküsü için mücadeleye girişen fedakar gençleri, faşistlikle ve ayrımcılıkla suçlamakta iken, Türklüğe hakaret ve terör yandaşlığını, soykırım suçlamalarını, Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk’e yapılan saldırıları ve saymakla bitmeyecek türlü hainlikleri ise demokratik hak olarak nitelemektedirler.

Bugün sokaklarda toplanan binlerce gencin amacı ise, 3 Mayıs 1944’te gönülleri vatan ve millet sevdası ile tutuşan birkaç bin gencin, yine bugünlerde de yaratılmaya çalışılan korku ve baskı rejimine karşı, tüm engellemelere rağmen gerçekleştirdikleri Atsızcasına dik duruşun unutulmadığının dosta düşmana duyurulmasıdır. Nasıl ki 3 Mayıs 1944’te üzerimize çöken baskı ve engellemeler bir bozkurt pençesiyle dağıtıldıysa, bugün oluşturulmaya çalışılan korku imparatorluğu da bir bozkurt ulumasıyla dağılacaktır.

Bizler, sözde soykırım kutlamalarında yakılan Türk bayraklarını unutmadık!

1 Mayısta Taksimde Atatürk heykeline örtülen terör paçavralarını unutmadık!

Irakta Amerikan conileri tarafından askerlerimizin başına geçirilen çuvalı unutmadık!

Sözde barış gösterilerinde kardeşlik hikayeleri altında indirilen Türk Bayraklarını, parçalanan Atatürk büstlerini, 17 yaşında diri diri yakılan genç kızlarımızı unutmadık!

Binlerce şehit ve gazi, bu toprağı sulayan her damla kan ve yaşanan her hain badire hatırımızdadır!

BİZLER 3 MAYIS RUHUNU UNUTMADIK!
 
Yukarı Alt