2014 ikm alımı

Hello

Yeni Üye
2014 kpss'den önce son bir kez daha ikm alımı olacak mı ? Biraz araştırdım duyduğum kadarıyla mayıs ortalarında çıkacak diyolar , bilgisi olan var mı . .

yusuf

Yeni Üye
bende alımı bekliyorum forum çok sessz kalmış mayısta ilan çıkabilir...çünkü cte nin eğitim takvimi ağustos ayında 2300 kişilik ikm öğrencilik eğitiminin başlıyacağı planlanmış....eğitimde olan veya başka yerlerden duyum alan olursa lütfen yazsın.

yusuf

Yeni Üye
zaten mayıs ayı içinde çıkmazsa,sene sonunda çıkar haziranda çıkma ihyimali çok düşük temmuzda lisans kpss var..inşallah mayısta çıkarda bu sefer kazanırız.

zaten mayıs ayı içinde çıkmazsa,sene sonunda çıkar haziranda çıkma ihyimali çok düşük temmuzda lisans kpss var..inşallah mayısta çıkarda bu sefer kazanırız.

Bence de bu yıl alım olur.memur ihtiyacı var çünkü

Hello

Yeni Üye
Yeni büyük cezaevleri açılacak diyorlar , ve kpss'den önce alım olacakmış benim duyduğum bu başka duyum alan varsa yazsın arkadaşlar . .

715 kişilik yeni alım çıktı arkadaşlar 79.8 puan ile listeye girmek için nerede şansımı denemeliyim acil cevap yazarsanız mutlu olurum

O hiç belli olmaz kardeşim.başuru sayısı ve kontenjana göre değişir.ama o puanla büyük ihtimal girersin listeye.

Yukarı Alt