2013 mülakat hazırlık e Kitabı

arkadaşlar hazırladığım e kitabı aşağıda vereceğim linkden indirebilirsiniz... tek parça PDF formatındadır...

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

buda personel görev, yetki ve sorumlulukları...

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

kendi hazırladığım kitaba sizin gibi ben de hazırlanıyorum kardeş. bende ikm adayıyım. hakkımızda hayırlısı olsun.

amin hayırlısıyla sonunda biz de birer ikm olcaz inşallah. olsun burda paylaşmayabilrisin uğraşmayabilirsin ..
azmin elinden hiç birşey kurtulamaz:)

yeri burası değil ama bir soru kafamda takıldı sormak istiyorum ve soruyorum da... ösym tercih yaptık diyelimki kazandık ama gitmedik ikm başvurusu için puan yanarmı ? adalet bakanlığı için yanmaz ise hangi branşlar için ynar ? ösym tercih için yarın son gün kafam krışık...

bu arada kitaplar için çok çok teşekkürler...

Allahım bu ne kadar güzel olmuş*flower* yine son sözde bizleri mülakata nasıl hazırlanmamız gereknleri yazmışsınız şimdiden ben buişi kaptım der gibi oldum gözlerim doldu*bye* rabbim kat be kat razı olsun bana srf son tavsiyeler yeter resmen terapiye gitmiş gibi oldum ve yeni bilgiler güzel olmuş inşallah bu kitaba çalışanlar kazanarak sizlerin emeğinin bir nevi karşılığını vermiş olurz çok çok teşekkürler*clap*

kardeşim duygularımı aynen açıklamışsın forum.cip ailesinin hakkı çok üzerimizde...[/quot

aynen kardeşim emekleri çok ya resmen çalışma kağıtlarını bile bizlere yayınlamışlar kim yapar bunu rabbim abana nasip etmese onlara nasip etsin*pray* hak ettiler çünkü

kardeşim duygularımı aynen açıklamışsın forum.cip ailesinin hakkı çok üzerimizde...[/quot

aynen kardeşim emekleri çok ya resmen çalışma kağıtlarını bile bizlere yayınlamışlar kim yapar bunu rabbim abana nasip etmese onlara nasip etsin*pray* hak ettiler çünkü
kesinlilke... hiçbir çıkar olmadan üstelik...

o çalışma kağıtları benim ders notlarım :D:D arkadaşlar sizleride adaletçi yapıcam :)

o çalışma kağıtları benim ders notlarım :D:D arkadaşlar sizleride adaletçi yapıcam :)

sen tam adaletci olmuşsun yazış tekniğin seni ele veriyor teşekkür sessizdevrim umarım sende hak ettiğin mesleğin sahibi olursun duamdasın*pray*

MEMUR: Kamu hizmetini yapmak üzere kamu örgütünde kadroya bağlı görev yapan atama ile hizmete alınan ve maaş ile geçinen devlet çalışanına Memur adı verilir.

1982 ANAYASINA GÖRE MEMUR: Devlet teşkilatı içerisinde, genel idare esaslarına göre yürütülen kamu hizmetlerinin gerektirdiği asli ve sürekli görevleri yapan kişilere Memur denir.

ANAYASA GÖRE MEMUR:
Bütün yurttaşların özgür eşit, ve hizmete göre liyakate katıldığı; statü hukuku doğrultusunda istihdam edilen, bunu yanında asli ve sürekli görevleri yürüten kamu personeli kategorisi memurluktur.

657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUNA GÖRE MEMURLAR
- Devlet ve diğer kamu tüzel kişiliklerinde görev yaparlar
- Genel idare esaslarına göre yürütülen kamu hizmetlerini götürürler
- Asli ve sürekli kamu hizmetlerini ifa ile görevlendirirler.
- Devlet ve diğer kamu tüzel kişiliklerinde işin niteliğine bakılmaksızın dolayısıyla asli sürekli olmasa dahi, genel politika tespiti, araştırma, planlama, programlama, yönetim ve denetim gibi işlerde görevli ve yetkilidirler.

Yani faydalı olacağından emindim ama bukadarını beklemiyordum. Mülakatla ilgili özel bir kurs gibi birşey olmuş. Helal Olsun*clap**clap**clap*

E-kitabın içindeki en önemli bilgi psikolojik destek olmuş bence gerçekten çok faydalı çok teşekkürler.

nena

Yeni Üye
çok faydalı bir kitap olmuş emeğinize ve yüreğinize sağlık. Allah gönlünüze göre versin inşallah.çok teşekkürler

Yukarı Alt