200 IKM Öğrencisi Alım İlanı

Evet arkadaşlar ilan çıktı ama rakam çok düşük, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsüne toplam 200 kişi alınacak bayanlar sizin için üzgünüm alınanların hepsi erkek maalesef ki, Başvurular 12 Ocak 2015'te başlıyor.

Detaylar için CTE'nin websitesini takip etmenizde fayda var. http://www.cte.adalet.gov.tr/ duyurular kısımında...

Puanım 77,856 kasımda tecilimi bozdurdum muhtemelen şubatta askerim,kısa dönem yapacağım askerlik yerler açıklandıktan sonra bile tecil olabiliyormuş kafama çok takılıo temmuz gibi geldiğimde çok şey kaçırır mıyım onu düşünüyorum ya da bu puanla sıralamaya girebilir miyim? yardımcı olursanız sevinirimm

İş ve eğitimle ilgili konularda soruyorsanız bu soruyu bence pek bişey kaçırmazsınız bişey kaybetmezsiniz. 77 puan iyi bence. Bi şansınızı deneyin derim :)

SuSKuN

Yeni Üye
Hocam adalet bknligi icin diosanz 77 puan bu 200 kisilik alimda yetmez tahminimce katiplik deneyeblrsnz mubasrlkte olablr. Bide ne mezunusunz

Bilgisayar proğramcılğı bölümü mezunuyum,geçen yılların taban puanlarına baktım mübaşirlik ıkm den daha yüksek puan istio sanki,katiplikte 10 parmak istio o da ben de yok :(

Yukarı Alt