1218 sözleşmeli memur alımı

Meraba hoşgeldiniz bence çoğu yerde sıralamaya girme şansınız var bi önceki istanbul alımlarında 79 a kadar düştü ama yinede belli olmaz çok olan yere başvurun sıralamaya rahat giriyim derseniz van kars rize de şansınız daha çok bence

Hosgeldin yardarakt girme sansin var Bnce assa yukari77 - 79 arasi kaptblr tabiki bizimki tahmin sadece umarim grrsn

slm arkadaşlar öncelikle ALLAH herkesin hakkında hayırlısını versin şimdi benim bi sorum olacak ben askeriyede calışıyorum astsubayım sözlümde katiplik yada ikm istiyor bayanların gardiyanlık zor olcagını soyleyenler oluyodogrumu bu?
simdi basvurmamız gereken cezaevine mı ıdıp başvurmamız gerekıyo yoksa atıyorumda şırnak cezevi için şırnaga mı gıtmek gerekıyo yoksa atamlar en son mu yapılıyo? bir de şu sorum olacak sözlumun tayını şırnaga çıksa hemen evlensek benım oldugum şehre gelebilirmi şimdiden yardımcı olan kardeşlerşme teşekkur edıyorum:))))

Arkadaşlar 2015 yılı için 796 erkek alımı sadece ( erkek ) alımı için anket hazırladım katılımlarınızı bekliyorum

bayanlar ankete katılmazsa sevinirim bu anket erkek alımı olan yerler için düzenlenmiştir.

http://strawpoll.me/3644546 ------(ANKET BURAYI KOPYALAYIN TARAYICIYA YAPIŞTIRIN OYUNUZU ATIN )---------

çok alım yapan yerlerde yığılma oluyor senelerdir gördük. ortalama alım yapan yerler daha makul puanlarla kapatıyor. özellikle ankara puanda en yüksek kapatacak yerdir. bayanlarda ortalama puan 79 da kalır. bir ihtimal 78 kadar düşebilir.

sessizdevrim 78.3 aldım erkek ben ardahan düşünüyorum 11 kişi alacak 55 kişi çağırılacak sizce nasıl bir taban puan oluşur mantıklı bir tercih olur mu ?

E sınıfı ehliyetim var ondada rize düşünüyorum vereceğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim.

bu arada bizim insanımız hiç belli olmuyor yüksek yerlere basvuranlar tabi olacak ama şimdi tabiri caizse ya maymun gözünü açarsa :D

Ozatah hosgeldn ardahndn ziyade karsa basvursan25 kisi alio sanirim sansin daha yuksek olur bence tabi bizim burda soylediklerimiz tahmin hersey nasip kismet ardahnda gelirr bence hakkinizda hayirlisi olsun

Aslında bende Kars ve Ardahan arasında ikilemde kaldım ne yalan söyliyim 25 kişi den 125 kişi ama şimdi çok olunca basvuru cok oluyor ondan korkuyoum genede yorum için tesekkur ederim. :)

Hocam sizden rica etsem geçmiş senelerdeki gibi bu ikm ilanı ile ilgili bit başlık açsak ve bütün herkez fikirlerini beyan etse öyle bir imkanınız varmıdır ? çok sessiz piyasa

Yukarı Alt