Yeni üniforma tişörtleri

ikm1

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,

yeni lacivert kışlık üniformalar c.i.k'lere ne zaman gönderilecek bilgisi olan var mı? şimdiden teşekkürler.

yeni lacivertleri biz eğitimde giyiyoruz şuan. guzel gorunuyor. daha cezaevlerine gelmedimi bunlar.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
evet ilk siz giydiniz sanırım her elbise alışımızda farklı farklı alıyoruz bakalım sonu nereye varacak

HKM

Yeni Üye
Belli ki çoğu arkadaş yeni personel olma heyecanıyla görünüme takılmış bu kadar. Peki çuval verselerdi yinede görünümü üzerinde tartışır mıydık bu kadar? Üzerimiz dekinden çok içini dolduranın nasıl durması gerektiği daha önemli bence. Son uygulamalarla yakında kırlangıç pembe gömlek, boyunda altın zincir, topuklu ayakkabı verirlerse şaşırmayın.

HKM

Yeni Üye

Konuşmalarımdan dışarıdan biri gibi mi anlaşıldım. Yoksa sözlerim çokmu toyca ? Ben sadece konuya baktığımda çoğunlukla renk, görünüş, oturması gibi estetik görüşleri fazla görünce şakayla karışık böyle bir yorum yazmak geldi içimden. Bu arada mesleğe başladım yedi yıl oldu.

nerden duydun ki.zaten yeni değişti üniformalar.yazlık mavi kışlık lacivert oldu .daha değişmez bence

benim duyduğum mavi yazlık tişörtlerin lacivert tişört olması yonunde. kışlık swit renginde

olay sadece renk değiştirmekse hiç gerek yok.çünkü mavi ve lacivert ikiside güvenlik güçlerinin kullandığı renkler ve güzel renkler.yazın açık kışında koyu renkler giyilmesi zaten en mantıklı olan.değişikliğe gidilecekse daha modern ve memura yakışacak bir tasarım ve daha kaliteli kumaş kullanımı yönünde olmalı.yoksa 6 ayda bir renk değiştirmenin hiçbir anlamı yok...

şapka yerine bere versinler bari .mavi bere :)

zaten takmıyoruz ama şu an şapka var yönetmelikte.o bere olsun yani :)

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
şuan siyaha yakın lacivert gibi birşye giyiyoruz bukelamun olduk arkadaş her yıl renk değiştiriyoruz annem yolda görse tanımaz beni :D

Yukarı Alt