Yeni botlar hakkında haberler

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
Kayıt
13 Kasım 2011
Mesajlar
349
Beğeniler
17
Yaş
34
Şehir
Ankara
#1
Merhaba arkadaşlar bugün bizim cezaevinde yeni kıyafetlerimizde devamlı giyeceğimiz botlar için numara bilgisi aldılar..

bot üretimi başladı sanırım en azından giysilerimiz değişiyor.. hayırlı olsun
 
Kayıt
28 Ocak 2012
Mesajlar
32
Beğeniler
0
#2

bizde gönderdik kardeş yakın zamanda elbiseler de gelecekmiş kışa o elbiselele gireceğiz biz büyük ihtimalle
 
Kayıt
4 Ocak 2012
Mesajlar
2.130
Beğeniler
1
Şehir
eskişehir
#4
Arkadaşlar üniformalar için Genel Müdürlüğü aradım. İlgili kişi ile 2-3 dakika kadar görüşme imkanım oldu. Bu konuda kimsenin net bir bilgisi bulunmadığını ve cezaevi ambar biriminden de hiçbir zaman bilgi alamadığımızı belirttim. Bu konuyla ilgili bir metni bütün cezaevi müdürlerine gönderdiklerini söyledi. Yeni üniformalar için bir yönetmelik gerekliliğinden bahsetti. 2012 yılı sonuna kadar eski üniformalar verilmeye devam edecek, bununla birlikte 2012 yılı içerisinde eskilerle birlikte yeni üniformalar da verilebilir dedi. Ayrıca tasarımın nasıl olduğunu da sordum. Afyon'daki toplantıda tanıtılan üniformaları giyeceksiniz dedi..Daha detaylı bilgi almak isterseniz şu numarayı arayıp sorularınızı sorabilirsiniz: 0312 204 13 69 CTE Genel Müdürlük İlgili Birim...

facebook ceza infaz kurumu personelleri grubunda yazılmış bir yazı

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.
 
Kayıt
21 Mart 2012
Mesajlar
423
Beğeniler
0
#6
2013 den itibaren yeni üniformaları giyecekmişiz arkadaşlar. Şimdilik eskileri giymeye devam. Ve de şunu söylemek istiyorum. Bugün bunu iyice anladım yani bence yeni üniformalar mevcut olanlardan kat kat iyi. Özellikle montları hiç beğenmedim resmen çuval gibi. O yüzden yeni üniformaları dört gözle bekliyorum ;)
 
Yukarı Alt