yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

slm arkadaşlar öncelikle ALLAH herkesin hakkında hayırlısını versin şimdi benim bi sorum olacak ben askeriyede calışıyorum astsubayım sözlümde katiplik yada ikm istiyor bayanların gardiyanlık zor olcagını soyleyenler oluyo dogrumu bu? ne ölçüde dogru sözlüm turbanlı bir sıkıntı oluyormu başörtusunde??
simdi basvurmamız gereken cezaevine mı ıdıp başvurmamız gerekıyo yoksa atıyorumda şırnak cezevi için şırnaga mı gıtmek gerekıyo yoksa atamlar en son mu yapılıyo? yani bir cezaevi için turkıyenın her hangi bir yerinden başvurabılıyormuyuz??? bir de şu sorum olacak sözlumun tayını şırnaga çıksa hemen evlensek benım oldugum şehre gelebilirmi?? eş ayın durumundan öturu??? şimdiden yardımcı olan kardeşlerşme teşekkur edıyorum:))))

klm96

Yeni Üye
kardeşim öncelikle Allah tamamına erdirsin mutlu mesut eylesin:)şimdi bi takım söylentilere aldırış etme yok zormuş yok şöyleymiş böyleymiş..en azından çalıştığım yere bakaraktan söylüyorum bayanlar çook rahat.başörtüsü sıkıntı değil bizim bayanların yarısı başörtülü.başvuraccağın yere gitmene gerek yok bulunduğu ilin ilçenin adliyesine gidip aps ile başvurunu yapıyosun.yani mesela Şırnak'a başvurmak için şırnak' gitmiyosun.tayin konusuna gelince net bilgi sahibi olmadığım için seni yanlış yönlendirmek istemem.çünkü tayinlerde bakanlıklar arası protokol durumu var.ama eşin atanırsa temmuz ayında mazeret tayinleri var.en azından deneyebilirsiniz daha detaylı bilgiyi eşin atanırsa çalıştığı kurumdan alır.inşallah sorularına cevap olmuştur.selam ve dua ile..

kardeşim çook saol ya ALLAH RAGZI OLSUN YANI SOYLEDIKLERINLE OKADAR YARDIMCI OLDUN KI SAOL VALLA:)
dua edcem sıze ınsallah saolun:)
ya bi şey daha sorayım aklımdada sozlumun puanı 71 hani bayanlarda girerken düşük mü oluyo puanları bılmıyorum ama bu puanla gırme şansımız vrmı yada varsa nereye sızce ?? girebilecegimiz yerler konusunda bi fikr verirsenz cook mutlu olurum :) yardımcı olacgınız ıcın ALLAH ragzı olsun sızden saolun varolun( RABBIM GONLUNUZDEN GEÇENLERI HAYRLI EYLEYIP NASIP ETSIN SIZE KARDEŞİM).

klm96

Yeni Üye
Allah cümlemizden razı olsun.şimdi çok can alıcı bi soru sordun kardeşim:)sıralamada bişey diyemeyeceğim çünkü belli olmayan bişey kaç kişi başvurur puan kaç ile kapatır bilinmez.madem ki sözlünüzün puanı biraz krıtik en azından alımı çok olan yere başvurabilirsiniz.

Yukarı Alt