TANIŞMA

sen ne için teşekkür ettin arkadaşım :D
cepten giriyorum nete sayfada görüntü kirliliği olmasın diye üstte hayırlı olsun diyen arkadaşa teşekkür ettim ama ya okuma gereği duymadın? ya alıntı yapmadığım için salak sandın? Yada mesaj sayın artsın diye yazdın... Neyse...

ya arkadaşım alemsin varya yemin ederim alemsin ben baktım mesajını göremedim o yüzden sordum ne var bunda ne kadar alıngansın özür dilerim kırdıysam ayrıca benim mesaj sayımı artırmamın bana ne gibi bir faydası olabilir merak ettim doğrusu

sen ne için teşekkür ettin arkadaşım :D
cepten giriyorum nete sayfada görüntü kirliliği olmasın diye üstte hayırlı olsun diyen arkadaşa teşekkür ettim ama ya okuma gereği duymadın? ya alıntı yapmadığım için salak sandın? Yada mesaj sayın artsın diye yazdın... Neyse...

ya arkadaşım alemsin varya yemin ederim alemsin ben baktım mesajını göremedim o yüzden sordum ne var bunda ne kadar alıngansın özür dilerim kırdıysam ayrıca benim mesaj sayımı artırmamın bana ne gibi bir faydası olabilir merak ettim doğrusu
neyse biraz sert oldu galiba bende özür dilerim

sorun yoktu zaten arkadaş yanlış anladı geri de farkına vardı olur böyle hatalar mühim olan erkenden farkına varmak sonuçta aileyiz

Halim

Yeni Üye
merhaba arkadaslar. bir suredir forumu takip ediyorum cepten. cok guzel bir paylasim platformu olmus. emegi gecen arkadaslara cok tesekkurler. bu sene ben de ikm kazandim, istanbul. sorusturma sonucunu bekliyorum. insallah hayirlisi ile baslariz da tecrube kazandikca bende forumda aktif olurum.yeniden herkese selamlar.

Yukarı Alt