Sulhi Dönmezer Eğitim Merkezi Öğrencileri

arkadaşlar bundan sonra burada devam etsek. 4 şubatta kesinlikle 9 da orda olmalıyız değil mi ? çünkü açılış yapılacak savcılar hakimler olucak dediniz sanırım geç gelinmez ilk gün diye ?

aynen öyle 8-8:30 gibi orda olun.. ona göre yerlerinizi belirleyecekler.. sonra açılışa geçecekler

bize resmi kıyafet 1 hafata sonra felan verilir sanırım ? o zamana kadarda hep takımlayız değil mi ? ayrıca 1 takım elbeisesi olanlar için hemen yıkanıp kurutulur muki ?

orda çamaşırhane var. ütüyüde yapabilirsiniz. kayıt esnasında sizin beden ölçülerinizde alınacak. terzide orda olucak..

şuna açıklama getireyim. eğitim merkezindeki her türlü olanaktan yararlanacaksınız. çamaşırhane, yemekhane vs.. kayıt olduğunuzdan itibaren sağlık sigortanızda başlayacak.. primleriniz atamanız yapılınca yatmaya başlayacak merak etmeyin..

Merhaba,acaba sağlıksigortası bağlanıcak demişsinizde o zaman babamızın üzerinden düşüyormuyuz ? Ben üni. öğrencisiyim bir yerden burs alıyorum aynı zamanda erzurumda eğitim göreceğim bursum kesilir mi acaba onu merak ettim çünkü öğremciliğimidedevam ettireceğim eğer babamın üzerinden düşmezsem sorun olmaz ama biraydınlatırmısınız acaba bilginiz varsa

ayrıca kayıt olmaya giderken mümkünse kefillerinizin de nüfus cüzdanlarının fotokopilerini getirin istiyorlar bilginize

ben sordum memura geç kalma yoklama alınacak dedi.dsm olanlara eğitimde de üniforma verilmeyecekmiş hep takım elbise giyeceğiz

ben sordum memura geç kalma yoklama alınacak dedi.dsm olanlara eğitimde de üniforma verilmeyecekmiş hep takım elbise giyeceğiz
ben ikm yim bizde üniforma olucak. birde artık istanbullu olmayan arkadaşlarm istanbul kart çıkarsa iyi olucak sanırım çünmkü öyle daha uygun oluyor gezmek

merhabalar.admin eğer bi bilginiz varsa cevap verirseniz çok sevinirim. bende sulhi dönmezer eğitim merkeznde eğitime başlacagım.üniforma verilmiyor demişsiniz.bz eğitim boyunca takım elbisemi giyeceğiz.birde saç sakal durumunda sadece bıyık bıraksak sorun olur mu ? şmdiden teşekkür ederim.

istanbul eğitim merkezine kayıt yaptıran arkadaşlar sıra varmı kalabalık oluyor mu bir de kaydı ne kadar zamanda yaptılar ? bugün benim eve iki polis gelmiş güvenlik araştırması için geldiklerini söylemişler burada mı kalıyor diye sormuşlar bir kaç soru daha sorup gitmişler.

üniforma verilecek ama hemen değil. beden ölçüleriniz alınıp ona göre gelicek. o yüzden takım elbise giymeniz gerekiyor üniformalar gelesiye kadar. erzurum eğitim merkezi kıyafetle ilgili yazısını yayınladı. alyans ve saat haricinde her türlü takı yasak.. eğitim merkezlerine laptop, fotoğraf makinası götürebilirsiniz..

Merhaba,acaba sağlıksigortası bağlanıcak demişsinizde o zaman babamızın üzerinden düşüyormuyuz ? Ben üni. öğrencisiyim bir yerden burs alıyorum aynı zamanda erzurumda eğitim göreceğim bursum kesilir mi acaba onu merak ettim çünkü öğremciliğimidedevam ettireceğim eğer babamın üzerinden düşmezsem sorun olmaz ama biraydınlatırmısınız acaba bilginiz varsa

arkadaşlar güvenlik sorıuşturmasında parti üyeliği sorun olur mu ? istifa ettim ama hala yargıtayın sitesinde gözüküyor ?

esesli

Yeni Üye

Bahsettiğin burs kyk sanırım..Göreve başlıyasıya kadar alabilirsin.. Benim stajım bitti hala alıyorum... Prim yatmadığı ve sadece sağlık sigortası olduğu için bir sıkıntısı yok..Ama göreve başlar başlamaz muhakak bildirmen gerekir kyk ya o zaman 2 sene sonra ödemeye başlarsın.. Bildirmezsen hemen taksitlendirmeyi yaparlar...:)

Yukarı Alt