Sözleşmeli İlan ve Tayin/Mutlaka Okuyun/Detaylı Bilgi İçermektedir...

--SÖZLEŞMELİ İLAN VE TAYİN-- ÖĞRENCİ OLANLAR VE ÖYLESİNE BAŞVURMAYA NİYETLİ OLANLAR İYİ OKUYUN!! MAĞDURİYETE UĞRAMAMAK İÇİN UYGUN YERLERİ SEÇİN! BEN DEMİYORUM DEVLET DİYOR.. ALTTA YAZIYOR İYİ OKUYUN...

Sözleşmeli kadro bir nevi çakılı kadro.. Bakanlık hiçbir şekilde tayin işlerine olumlu bakmıyor.. bunu açıkça Devlet İlan'da belirtmiş! ben biliyorum ki çoğunuz ilanı okumadı o yüzden bu paylaşımı yapıyorum! Eş,Öğrenim ve Sağlıkk durumunuzu dikkate alarak başvurunuzu yapın! Bana kimse Yok falanca arkadaşım şurada sözleşmeli tayin yaptı demesin!! Devlet açıkça yazmış,Devlet'ten başkasına inanmam...

DPD'den Alıntıdır..

'Sözleşmeli olarak istihdam edilecek personelin yerleştirilmeleri ihtiyaç durumu dikkate alınarak belirlendiğinden; söz konusu pozisyonlara müracaat edeceklerin sınava başvuru tarihinden önceki mazeretleri kurum içi istihdama esas alınmayacak olup, ilgililerin ileride mağduriyete uğramamaları açısından (eş, sağlık, öğrenim gibi) durumlarına en uygun adalet komisyonuna başvurmaları gerekmektedir.'[/COLOR]

Yukarı Alt