Siteye Önerileriniz!

Eş Görüşmesi Sizce ?

• Kazandım

Oylar: 0 0,0%
  • Kazanamadım

• Beğendim

• Beğenmedim

• Evet

• Hayır

• Yeterli

• Yetersiz

• Memur Adayıyım

• Memurum

• İKM Öğrencisiyim

• Beğendim

• Begenmedim

• Güvenlik Zafiyeti Doğurur

• Mahkumun En Doğal Hakkı

• Alt Yapı Eksik

• Yorumsuz

• Seçmen sayısı
    687
  • Bu anket şu tarihte kapanacaktır: .

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
Merhaba ForumCip.com Üyeleri,

Sitemiz daha yeni olduğundan herşey yavaş yavaş yerine oturacak.

Gördüğünüz eksiklikleri, önerileri vb. durumları buradan yazarsanız ortak bir payda da buluşabiliriz..

yvz

Yeni Üye
Biraz zahmetli olabilir ama üyelerin çalıştıkları cezaevini ve göreve başlama tarihini seçebileceği sekme ayarları olsa güzel olur..

EVET KARDEŞİM BU KONUDA Bİ ÇALIŞMAMIZ VAR UYGULAYABİLRSEK COK DAHA GÜZEL OLCAK

ebrar

Yeni Üye
bilmiyorum var mı ama sitede bayan ikm adminlerinde olması gerektiğini düşünüyorum , bayan ikm adaylara daha çok yardımcı olabileceklerini düşünüyorum...

tolstox

Yeni Üye
dostum, forum fikri çok parlak bir fikirdi zaten.emekleriniz ve tüm özveriniz için teşekkürler.ancak forum bir meslek kolu forumu olmalı,dışarıdan gelen üyeler darılmasın ama sınırlı üyelik ve yetkilendirme kullanmalılar.çünkü bu forumda mesleğe ait tüm konular açık kaynaklı olarak ortaya konuyor.bazen sadece meslektaşlarımızın tartışmasına açılmış bir konu hakkında dışarıdan birinin forumu sabote etmesi olasıdır.bunu gerekirse tartışmaya açabiliriz ama bence bir sınırlandırma olmalı..

katılıyorum bu konuda..bayan ikm diye de başlık olsun

foruma bayan yönetici alcaz buda meslege yeni başlıycak üyelerimizden bitanesi olcak arkdaşlar ...

ikm olursam yöneticiliğede adayım inşallah :)) şaka bir yana bayan infaz koruma memuru adında bir başlık ve en azından mülakat sürecinde bize yardımcı olacak bir bayan infaz koruma arkadaş olursa süper olur
İLLERİN TABAN PUANLARI , İLANLAR, İKM yi daha detaylı anlatan yazılar... vs.

bence sitede devamlı bir admin olmalı aktif olmalı site şuan tamda insanların alımların olduğu zamanda bilgilere ihtyacı olduğu zamanda nokta atışı yazılar yazılıp etiketler yapılarak google da üst sıralamalara çıkılabılır

google şuanda infaz koruma yazdıgınız zaman bizim web sitemiz birinci sırada admin konusunda haklısınız bizler görevdeyken bilgi paylaşımı yapcak arkdaşlara ihtiyaç var bu konu hakkında çalışmalarımız var ...

google şuanda infaz koruma yazdıgınız zaman bizim web sitemiz birinci sırada admin konusunda haklısınız bizler görevdeyken bilgi paylaşımı yapcak arkdaşlara ihtiyaç var bu konu hakkında çalışmalarımız var ...

çok güzel ben google aramadıgım ıcın sık kullanılanlara kaydettım sıtemızı oradan gırıyorum buna sevindim sana baştada söylediğim gibi sitenin tanıtıma ihtiyacı var onuda sağolsun arkadaşlarımız yapıyorlar birazda zaman lazım her şey yerine oturacak allahın izniyle

çok güzel ben google aramadıgım ıcın sık kullanılanlara kaydettım sıtemızı oradan gırıyorum buna sevindim sana baştada söylediğim gibi sitenin tanıtıma ihtiyacı var onuda sağolsun arkadaşlarımız yapıyorlar birazda zaman lazım her şey yerine oturacak allahın izniyle

web sayfamızın tanıtımı konusunda eksikler var üyelerimiz bu konuda bizim tanıtımızı diger sitelerde yapmıyorlar bahsetmiyorlar... bu meslege gircek arkdaşlar şuanda böyle bi web sitesinden haberdar degiller bizde zamanında böyle bi sayfayı çok aradık yoktu bunun farkında oldugumuz için böyle bi web sayfaısını kurduk burda elimizden geldigi kadar arkdaşalra yardımıcı olmaya çalışıyoruz fakat söyledigi gibi üyelerimiz facebookta olsun memurlar.nette olsun bizim web sayfamızdan hiç bahsetmiyorlar...

haklısın kardeşim gereken özeni göstermek lazım boynumuzun borcu bu sonucta karsılıksız yapılan bir emek var burada ben inanıyorum ki üyelerimiz gereken ilgiyi gösteriyor gösterecekte

web sayfamızın tanıtımı konusunda eksikler var üyelerimiz bu konuda bizim tanıtımızı diger sitelerde yapmıyorlar bahsetmiyorlar... bu meslege gircek arkdaşlar şuanda böyle bi web sitesinden haberdar degiller bizde zamanında böyle bi sayfayı çok aradık yoktu bunun farkında oldugumuz için böyle bi web sayfaısını kurduk burda elimizden geldigi kadar arkdaşalra yardımıcı olmaya çalışıyoruz fakat söyledigi gibi üyelerimiz facebookta olsun memurlar.nette olsun bizim web sayfamızdan hiç bahsetmiyorlar...

Yukarı Alt