Ödemiş'i Kazandım, Sorularım Olacak Acilinden

hocam madem polatlıdasın gel ankaraya ankara numune hastanesinin sıhhiye semt polikliniğinden al sağlık raporunu ne uğraşıyorsun?
ayrıca nerede çalışacağını kim belirlediğini ve infaz bürosunu sormuşsun, müdür belirliyorsun, meziyetin varsa mutlaka belirt, ,infaz bürosuna gelince evrak işiyle uğraştıkları için o kısım pek hata götürmez ayrıca mahkum sayısının fazla olduğu yerlerde çok yoğun işleri vardır.

Evrakları dün akşam yolladım. Raporu Eskişehir'den aldım ama çok pişman oldum. Süründürdüler resmen. Ayrıca döner sermayeye katkı olsun diye de tahlil, test vs yaptırdılar. Beklediğimden de masraflı oldu. Yol, yemek vs saymıyorum bile. Bildiğin cahillik oldu benimkisi. :)

Yok hocam be kimseyi şüphelendirmedim. Makbuzları görsen hepsinin üzerinde "2 No'lu Döner Sermaye" vs yazıyor. Gidip 30 TL'ye EEG testi yaptırdım, Nöroloji uzmanı sonuçlara bile bakmadan sağlam yazıp gönderdi. Sırf para kazanmak için yoluyorlar milleti. Hiç bu adam işsiz midir, var mıdır, yok mudur demiyorlar. Yazık.

Kefil Senedi'ni noterden halledeceğim nasipse. Eğt. Mrkz'ne götürmek istemiyorum kefilleri.

1.Eşim bana kefil olabilir mi?

2.Kefil senedinde benim imzam vs gerekecek mi? Ankara'dayım. Adana'da hazırlatıp bana postayle göndertebilir miyim?

3.Notere gidip ne diyeceğim? Ne yazacak? CTE'nin sitesinde EK-5'te vermiş ama ben dediğim gibi eğitim merkezine götürmeyeceğim kefilleri, dolayısıyla noter başka bir belge mi hazırlayacak yoksa CTE'nin verdiği formumu notere doldurtacağım?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yukarı Alt