Nişanımız Var

Forum yönetcilerimizden ERCAN ERSAGU evliliğe giden yolda 6 MAYIS günü ilk adımını atacaktır.
Kendisini ve sevdiğini tebrik eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz....

Forumcip Ailesi

kardeşlerim. iyi ki varsınız. iyi ki sizleri tanımışım ve iyi ki bu ailenin bi ferdiyim. nişan davetiyemi henüz tasarlamadım ama forumcip ailesi adına pazartesi günü davetiyemizi yayınlayacağım. Tüm Forumcip ailesini nişanıma beklerim. benim sizden başka kimsem yom.

ben sizin fotonuzu koymayı planlamıştım fakat davetiye daha güzel olur ;)
nişana gelmem zor ama düğüne allah iş karıştırmazsa muhakkak geleceğim adanaya ;)

Kardeşlerin hası bunu ilk olarak senden duymak çok güzeldi..Keşke zamanlama olarak cumartesi olmuş olabilseydi napıp ne eder gelirdim Adana'ya.Ama düğününe geleceğim kurtlarımızı dökeceğiz inşallah.Zaten maaşı alayım geleceğim müsait bir zamanda..Şimdi acemiyken haftasonu mesaisi vermezler bundan istifade edeceğim:)Gelinimizle tanışacağım..Görümcesini tanısın dimi ama:)Rabbim mutluluğunuzu daim etsin.Muhabbetinizi arttırsın..Eğer adam hala kalmış mı hayatta sorusuna cevabım ERCAN kardeşimdir..Adamın kralısın sen..Rabbim herşeyi gönlüne göre verir inşallah kardeşim..Tüm güzellikler sizi bulsun..Saygının hiç eksilmediği,sevginin kat kat arttığı bir yuvada güzel yeğenlerimizle büyümek dileğiylee..Kalbinizin ışığı sizi hiç karanlıkta bırakmasın...

Ercan kardeşime ve müstakbel eş adayına ömür boyu mutluluklar diler gelecek günlerin kendilerine mutluluk saadet getirmesini dilerim. Allah tamamına erdirsin arkadaşım.

Yukarı Alt